Zack Merrick z All Time Low zahrál na baskytaru během I’d Do Anything v Halifaxu, v Kanadě

Během jejich nedávném koncertu v Halifaxu, v Kanadě, se uprostřed I’d Do Anything náhle na pódiu Simple Plan objevil baskytarista All Time Low Zack Merrick, převzal si od Davida Desrosierse jeho baskytaru a zbytek písně odehrál sám, zatímco David měl možnost crowdsurfovat a zpívat z plných plic.

Toto není poprvé, co by některý ze členů All Time Low „naboural“ vystoupení Simple Plan: jejich hlavní zpěvák Alex Gaskarth během celého kanadského turné zpívat své party v písni Freaking Me Out a kytarista Jack Barakat se zase během party medley Simple Plan rád obléká do červeného přiléhavého obleku a tancuje ze všech sil.

Na levé straně se můžete podívat na fotku objetí Davida a Zacka na pódiu – tuto a další snímky z Halifaxu najdete v galerii.

A určitě se také nezapomeňte podívat a následující video, které zachycuje celé vystoupení I’d Do Anything včetně baskytarového umění pana Merricka:

Chtěli byste získávat měsíční rekapitulace novinek ze SimplePlan.cz na e-mail, případně upozornění na nejdůležitější zprávy? Přihlašte se k odběru našeho českého newsletteru!
Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes