Změna profilových fotek Simple Plan a New Found Glory na sociálních sítích s sebou přináší zvěsti o možné spolupráci / společném turné

Ve velmi neočekávaném sledu událostí, dnes ve stejnou chvíli změnili Simple Plan a New Found Glory své oficiální profilové fotky na všech svých sociálních sítích na ilustrovaný obrázek vítězně vypadajícího kousku pizzy. Obrázek nyní můžete vidět na jejich Facebooku, Twitteru a Instagramu. Zatímco ilustrace pizzy u Simple Plan je vložena na černém pozadí, stejnou ilustraci ve stejnou chvíli zveřejnili také New Found Glory, u nichž se však nachází na pozadí černém. Pizza, jak je známo, je dlouhodobým symbolem pro pop-punk obecně. Je jistě důležité také dodat, že k této změně došlo dnes, 9. února, a to v den, který je na internetu znám jako „Mezinárodní den pizzy“.

Tato náhlá změna profilových fotografií samozřejmě okamžitě rozpoutala množství zvěstí v obou fandomech ohledně možné nadcházející spolupráce, případně společného turné těchto dvou světoznámých pop-punkových kapel. Jak Simple Plan, tak i New Found Glory v letošním roce plánují vydat nová alba, takže by jejich případná spolupráce nebyla až tak úplně od věci. Obzvlášť když vezmeme v úvahu, že tyto kapely si nejsou úlně neznámé – v minulosti spolu již jednou spolupracovali – Jordan Pundik, hlavní zpěvák New Found Glory, se totiž objevil jako host na posledním album Simple Plan ‚Taking One For The Team‘, kde si zazpíval na písni ‚Farewell‘.

Jelikož ani Simple Plan, ani New Found Glory dosud nepublikovali žádné vysvětlení těchto náhlých změn, ani proč obě kapely používají stejnou ilustraci, nezbývá nám než společně přemýšlet, co asi chystají. Pořádné vysvětlení snad získáme již brzy.