Zpěvák ze Silverstein o návštěvě Red Light Districtu na turné se Simple Plan

Eyes Closed Blog nedávno vyzpovídal Shanea Tolda, zpěváka kanadské kapely Silverstein, který i po 12 letech stále s úsměvem na rtech rád vzpomíná na evropské turné se Simple Plan z roku 2006, kde Silverstein předskakovali. V rozhovoru Shane prozradil historku ze dne, kdy tyto kapely hrály koncert v Hamburku, v Německu, po jehož skončení se vypravili do proslulého Red Light District.

Co se vlastně ten večer stalo? To ať už vám řekne Shane:

„Pamatuju si to, jakoby to bylo včera – bylo to jedno z mých úplně nejoblíbenějších turné. […] Myslím si, že tihle kluci, však víš, byli jsme taková grupa kanaďanů tourujících Evropu. A tyhle koncerty byly šíleně velké a ti kluci se prostě umí bavit, chápeš?

A já si vzpomínám, jak jsme byli v Hamburku… a však víš, Hamburk je znám pro svůj Red Light District. A je tam jedna konkrétní pobočka Burger Kingu v části Reeperbahn, kde se scházejí všechny zdejší prostitutky. A někdo nám o tomhle Burger Kingu řekl a já na to ‘No páni, to je šílený. Je to tak divný!’ A David ze Simple Plan odvětil: ‘Musíme tam jít! Musíme to omrknut!’ a já na to: ‘To jako vážně? Tak jo!’ Tak jsme tam šli, prostě se podívat na Red Light District a na ty… šlapky.

Takže tady to máš. To byl náš večerní program poté, co jsi nás viděla na pódiu… šli jsme tam a… ne že bychom si nějakou tu prostitutku koupili – to zas ne. Prostě jsme se jen „koukali po výlohách“.“

– Shane Told (Silverstein) –

Celý rozhovor se Shanem, kde právě tento příběh z turné Simple Plan vypráví,si můžete prohlédnout zde: