Mapky & doprava

MÍSTO KONÁNÍ KONCERTU

Koncert Simple Plan v Praze se bude konat v „Malé sportovní hale“ (také známé jako Incheba aréna). Na obrázku níže naleznete umístění haly v Praze:

„Malá sportovní hala“ se nachází v městské části Holešovice a je součástí budov náležících do prostor pražského výstaviště. Až dorazíte k Výstavišti, následující obrázek vám může pomoci v navigaci přímo k Malé sportovní hale (na obrázku je označená žlutou šipkou a číslem 18). Jak z obrázku můžete vidět, Malá sportovní hala se nachází přímo za jejím větším bratrem – Tipsport Arénou. K Malé sportovní hale se dostanete z její levé strany skrze část areálu Výstaviště.

DOPRAVA NA A Z KONCERTU

Existuje několik možností dopravy, které můžete ke své dopravě na a z koncertu využít. Nejpopulárnější je asi městská hromadná doprava – a to díky metru a tramvajím.

DOPRAVA METREM


Doprava metrem je jednou z nejrychlejších a nejpříhodnějších, jak se dostat k místu i z místa konání koncertu. Nejbližší stanicí metra k Malé sportovní hale je stanice „Nádraží Holešovice“, kterou naleznete na červené trase metra – C. Celou mapu pražského metra si můžete stáhnout zde.

Až vystoupíte na stanici „Nádraží Holešovice“, zahněte doprava a jděte stále rovně po ulici dolů, dokud nenarazíte na velkou křižovatku. Na té se dejte doleva. Prostory Výstaviště budou za chvíli po vaší pravé ruce. Stáhněte si mapku vlevo pro lepší orientaci na místě (stačí sledovat modrou linku; žlutá šipka opět ukazuje místo konání koncertu).

Ohledně lístků na městskou hromadnou dopravu – měly by vám stačit lístky buď za 32 Kč (na 90 minut) nebo za 24 Kč (na 30 minut).

Je důležité zmínit, že poslední metro, které můžete v noci v sobotu chytnout opouští stanici v 0:15 (směr do centra – „Háje“) a 0:29 (směr od centra – „Letňany“).

Níže naleznete časy posledních odjezdů metra, kterých můžete po skončení koncertu (cca od 23. hodiny) využít:

Směr – Háje:
Po 23. hodině – 23:05, 23:15, 23:25, 23:35, 23:45, 23:55
Po půlnoci – 0:05, 0:15

Směr – Letňany:
Po 23. hodině – 23:09, 23:19, 23:29, 23:39, 23:49, 23:59
Po půlnoci – 0:09, 0:19, 0:29

TIP! Ušetřete si čas a nervy a kupte si své lístky, které budete potřebovat na zpáteční cestu ještě PŘED koncertem – po koncertě bývá v metru nával a pouze několik automatů na lístky, u kterých se v noci vytváří dlouhé fronty.

DOPRAVA TRAMVAJÍ

Tramvajová zastávka se nachází přímo před hlavním vstupem do prostorů Výstaviště a příznačně také nese název „Výstaviště Holešovice“. Konkrétně zde naleznete denní spoje č. 12, 17 a 24 nebo noční spoje: 53 a 54.

Noční tramvaje (53 a 54) mohou být vaším záložním plánem v případě, že nestihnete poslední metro. Tyto linky jezdí v půlhodinových intervalech během celé noci až do brzkých ranních hodin, takže se nemusíte obávat, že byste se z Výstaviště po koncertě nedostali.