Fan stories

NEBO

Nikdy jste nepotkali Simple Plan, ale vždycky jste si přáli vědět, jaké to je? Anebo… jste to štěstí možná měli, ale vždycky vás fascinovalo číst si o zážitcích jiných fanoušků? Tak právě pro vás bude naše nová sekce tím pravým šálkem kávy!

FANOUŠCI SIMPLE PLAN A JEJICH PŘÍBĚHY!

Na základě vašeho vlastního hlasování jsme se rozhodli začít na SimplePlan.cz publikovat vzpomínky fanoušků na jejich setkání s členy Simple Plan. Co hledáme jsou krátké příběhy z vlastních vzpomínek fanoušků ze zajímavých chvil strávených po boku členů Simple Plan.

Ať už se jedná o zábavnou historku ze setkání se Sebastienem na soundchecku v Praze, o ten moment, kdy vás SP vzali na pódium, nebo jak jste jednou narazili na Chucka v místní restauraci, chceme váš příběh slyšet! Víme, že mnozí z vás máte někdy i hned několik příběhů na vyprávění, a proto vám dovolíme se podělit o kolik jen budete chtít – jen prosím zašlete každý příběh zvlášť. A jelikož jsou Simple Plan jednou z nejsnadněji potkatelných a nejvřelejších kapel, jaké známe, víme, že těchto příběhů není zrovna málo!

A jak že se s námi o svůj příběh můžete podělit? Stačí vyplnit formulář níže a do největšího políčka popsat svůj příběh cca 100-300 slovy – aby nebyl příliš krátký, ale ani příliš dlouhý [nikdo nebude vaše slova počítat, ale pokud bude váš příběh na 40 stránek, je spíše nepravděpodobné, že bychom jej publikovali :)]. A pokud chcete, můžete nám zaslat také odkaz na fotku spojenou s vaším příběhem (například fotku s kapelou) – a vložit jej do posledního políčka formuláře. Fotku pak můžeme k vašemu příběhu také přidat! :) A pokud nevíte, co do příběhu psát, vždycky můžete zapřemýšlet třeba nad tím, jak jste se v ten moment cítili!

SETKALI JSTE SE S SP? PODĚLTE SE S NÁMI O VÁŠ PŘÍBĚH!

(V případě, že budete chtít vaše informace z naší databáze smazat, můžete kdykoliv kontaktovat SimplePlan.cz na info@simpleplan.cz).