Zpěvačky v Jet Lag

Simple Plan v roce 2011 vzdali své čtvrté studiové album „Get Your Heart On!“, na kterém poprvé za svou kariéru nazpívali písničku s ženou, respektive hned se dvěma: píseň Jet Lag, která vyšla hned ve dvou verzích, na té anglické obsahuje britskou zpěvačku Natashu Bedingfield, a na francouzské kanadskou Marie-Mai. Během většiny koncertů na turné ovšem kluci nemají většinou k dispozici žádnou z těchto dam, aby jim na jejich singlu naživo zazpívala, tak si musí vystačit s Davidem. Pokud ale k dispozici nějaká ta dívka je, kluci ze Simple Plan rozhodně dvakrát neváhají a hned jí zaměstnají do role Pierrovy zpěvácké partnerky. Během času se v této roli vystřídala už pěkná řádka dívek, a tady je jejich seznam, ve kterém můžete výkony jednotlivých slečen porovnat:

Natasha Bedingfield

Britská zpěvačka Natasha Bedingfield je společně s Marie-Mai oficiální dámskou kolaborací na písni Jet Lag. Natasha na albu zpívala na anglické verzi písně a také se objevila v jejím oficiálním videoklipu.

Marie-Mai

Kanadská frankofonní zpěvačka Marie-Mai je po boku Natashy další oficiální dámskou kolaborací na písni Jet Lag. Marie-Mai na albu zpívala na francouzské verzi písně a také se objevila v jejím oficálním videoklipu. Kromě toho se Simple Plan velmi často vystupuje na jejich koncertech jak v Kanadě, tak i v Evropě, a to především ve Francii. Občas také vystupuje s anglickou verzí písně.

Coeur De Pirate

Kanadská zpěvačka, která je spoluautorkou textu Jet Lag byla první volbou Simple Plan k nazpívání francouzské verze této písně, nicméně však byla nakonec pro oficiální vydání na francouzský trh uvedena verze s Marie-Mai. Poprvé si Coeur de Pirate naživo se Simple Plan zazpívala Jet Lag na benefiční akci Simple Plan Foundation v listopadu 2013.

Saidah Baba Talibah

Kanadská zpěvačka Saidah Baba Talibah je pravděpodobně první „neoficiální“ zpěvačkou na písni Jet Lag. Se Simple Plan vystoupila v květnu 2011 na konferenci Music Matters v Singapuru.

SOFI

Zpěvačka SOFI, plným jménem Sofia Toufa, která často zpívá s Deadmau5, se Simple Plan vystoupila pouze jako doprovod v „Jet Lag“ během festivalu Rock Im Park v Německu, v červnu 2011.

Sierra Kusterbeck

Americká zpěvačka Sierra Kusterbeck z kapely VersaEmerge si se Simple Plan zazpívala píseň Jet Lag na festivalu Rock Am Ring v Německu v červnu 2011.

Fefe Dobson

Kanadská zpěvačka Fefe Dobson podpořila Simple Plan v písni Jet Lag na předávání ocenění MuchMusic Video Awards v Kanadě v červnu 2011.

Vanessa Amorosi

Australská zpěvačka Vanessa Amorosi si zazpívala se Simple Plan v Austrálii jak na jejich vystoupení v pořadu The Footy Show v září 2011, tak také na malém studiovém koncertu v rámci Sunrise Festival of Music v říjnu téhož roku.

Jenna McDougall

Australská zpěvačka Jenna McDougall z kapely Tonight Alive, která se Simple Plan předkakovala na jejich australském turné v říjnu 2011, byla pozvána, aby si s nimi také zazpívala na písni Jet Lag, a to během celého jejich zdejšího turné. Kromě toho se Simple Plan vystoupila i s akustickou verzí písně v rádiu Today.

Chantal Kreviazuk

Kanadská zpěvačka a skladatelka Chantal Kreviazuk se připojila k Simple Plan v rámci Jet Lag během jejich silvestrovského vystoupení u Niagarských vodopádů na konci roku 2011.

Kelly Cha

Čínská zpěvačka Kelly Cha se poprvé objevila v další verzi oficiálního videoklipu k Jet Lag. Poté také během turné Simple Plan v Asii v lednu 2012 Kelly Cha zazpívala Jet Lag živě se Simple Plan na ódiu jejich koncertu v Pekingu.

Tantri Kotak

Jakmile byla indonéská kapela Kotak oznámena jako předkapela Simple Plan na jejich koncertech v Indonésii v lednu 2012, byla také vydána další verze jejich oficiálního videoklipu k Jet Lag, tentorkát však obsahovala právě členy kapely Kotak namísto původních scén s Natashou Bedingfield/Marie-Mai. Zpěvačka kapely – Tantri Kotak – si poté zazpívala Jet Lag živě se Simple Plan na obou jejich koncertech v Indonésii.

My Tam

Vietnamská zpěvačka My Tam byla požádána, aby se Simple Plan zazpívala „Jet Lag“ během jejich vyswtoupení na MTV EXIT koncertě v Hanoji, ve Vietnamu na konci května 2012.

Christina Parie

Christina poprvé zaujala Simple Plan poté, co se na YouTube objevila její cover verze písně „Jet Lag“. Tato australská zpěvačka, kterou proslavila účast v soutěži X-Factor byla následně kontaktována členy Simple Plan, kteří ji požádali, aby je doprovodila na jejich turné po Austrálii (v červnu 2012) a každou noc s nimi zazpívala „Jet Lag“. Zde se můžete podívat na jedno z videí z Melbourne, v Austrálii.

Andee Leclerc

Andee si fanoušci Simple Plan poprvé všimli poté, co začala pracovat na svém novém albu se Sebastienem Lefebvre jako jejím producentem. Během oslav Canada Day v Bramptonu, v Kanadě, kde v červenci 2014 vystoupili jak Simple Plan, tak i Andee, nejprve Sebastien zahrál na kytaru v průběhu setu Andee, což Andee poté oplatila v průběhu vystoupení Simple Plan, a zazpívala si s nimi píseň „Jet Lag“.