Crew & ostatní

Crew kapely na turné
[Poznámka: medailonky označené hvězdičkou (*) byly sepsány a zaslány SimplePlan.cz přímo samotnými členy crew. Z toho důvodu prosím udržujte na paměti, že 0-100% těchto informací může být nepravdivá. Ale byla by škoda se s vámi o ně nepodělit. Takže, díky kluci.]

DANNY VANCE

Kdo je to? Danny je tour manažerem Simple Plan.
Odkud ho můžete znát? Tento sympaťák z Británie se k turné Simple Plan poprvé připojil na prvním headlinovém turné v Evropě v roce 2016, kde měl na starosti všechny tři kapely zároveň – The Bottom Line, Ghost Town a Simple Plan. Vrátil se poté opět na evropské turné v květnu 2016, kdy se mu práce trochu ulehčila, neboť se musel postarat už „jen“ o dvě kapely – The Bottom Line a Simple Plan. V roce 2017 se opět vrátil, a to jako tour manažer Simple Plan i mimo Evropu – a zatím to vypadá, že nastálo.
Na sociálních sítích:

SIM KLUGERMAN *

Kdo je to? Sim je merch guyem Simple Plan.
Odkud ho můžete znát? Sima najdete všude okolo, jak se stará o kapelu a počítá trička. Sim věří v jednu univerzální pravdu: vypraví se kamkoliv, kam ho vítr zavane. To on vkládá „Sim“ do „Simple“. Sim se Simple Plan touroval několikrát již v minulosti, ale oficiálně je členem crew of roku 2010. Na krátký čas byl také tour manažerem a fotografem Simple Plan.
Na sociálních sítích:

CHADY AWAD *

Kdo je to? Chady je osobním fotografem a kameramanem Simple Plan.
Odkud ho můžete znát? Chady pobíhá po pódiu a snaží se zachytit perfektní záběry, které by ukázaly skutečné talenty a umění této kapely. Chady se narodil jako Olejový princ v Saudské arábii. Po hádce se svým otcem, králem, ohledně toho, co je lepší: Pop Tarts z toasteru nebo z mrazáku, Chady urychleně opustil svůj mizerný domov a nalezl útočiště v Montrealu. Dnes je mistrným fotografem a také mistrným lingvistou, jelikož hovoří více jak 11 jazyky, včetně jazyka Navajo, který se učí každý den ve svém lůžku v autobuse… sám. Chady začal s SP tourovat v roce 2012 – od té doby se stará o focení a také o organizaci meet&greet.
Follow him:

FRANK JOLY *

Kdo je to? Frank je zvukařem Simple Plan a nejlepším kamarádem kapely
Odkud ho můžete znát? Franka najdete v FOH (front of house – pracoviště zvukaře před pódiem), kde mixuje živý zvuk kapely během koncertu. Frank pochází z prostého prostředí: byl vychován na farmě – na tabákové farmě, abychom byli přesní. Nikdy nekouřil, ale miluje tuto vůni. Frank trénuje, aby se stal olympionikem v rychlé chůzi a na Olympiádě v roce 2020 bude soutěžit za Kanadu.
Na sociálních sítích:

DIDIER LACHANCE *

Kdo je to? osvětlovač Simple Plan. Stará se o celou světelnou show. Včetně ostře blikajících světel, které tak moc miluje.
Odkud ho můžete znát? Najdete ho ve Front of House společně s jeho nejlepším kámošem Frankem Joly. Často vydává světelné signály pomocí svého nosu. Jeho schopnosti a dovednosti jsou nepřekonatelné. Je známý jako nejlepší osvětlovač v Kanadě. To potvrdil i sám vůdce Kanady, premiér Justin Trudeau, v jehož domě v Ottawě si LaChance často užívá pozvání na oběd. Didier je skvělý chlap a vždycky je šťastný, a to i tehdy, když je nešťastný.
Na sociálních sítích:

CHRIS ADOLPH

Kdo je to? kytarový technik Seba a Pierra a technik bicích Chucka
Odkud ho můžete znát? Je k vidění na pódiu, jak se stará o kytary a bicí. Poprvé se na turné objeví na jaře 2017.
Na sociálních sítích:

Další důležité osobnosti okolo Simple Plan

PATRICK LANGLOIS

Kdo to je? bývalý webmaster oficiální stránky / kameraman / fotograf / módní návrhář / model / spoluvlastník Role Model Clothing / moderátor Man Of The Hour Hour
Kde jste ho mohli vidět? Nejenže se vyskytuje ve většině videoklipů SP, ale je taky s nimi na všech cestách, na koncertech a je to také ten, který nám přináší novinky na simpleplan.com. Na DVD: A Big Package For You je mu věnována celá kapitola. Patrick se tak= objevil v mnoha vidoeklipech Simple Plan, a jako blízký přítel členů SP si vysloužil přezdívku „šestý člen Simple Plan“. Na DVD „A Big Package For You“, které režíroval, je mu dokonce věnováa celá jedna kapitola. Od roku 2006 se Sebem moderuje rádiový pořad Man Of The Hour. Po svém odchodu od Simple Plan v roce 2009 se v Kanadě proslavil jako moderátor televizních a rádiových pořadů.
Na sociálních sítích:

ERIC LAWRENCE

Kdo to je? manažer SP (spoluvlastní firmu Coalition Entertainment)
Kde jste ho mohli vidět? Erica jste mohli zahlédnout třeba na DVD: ABPFY, kde o Jeffovi říká, že „má hodně vlasů“. Dále je na několika fotkách (po Sebově levé ruce) i se členy SP.
Řekl o SP: „Tato kapela pracuje tak tvrdě. Za celé ty roky, co jsem v tomto byznysu jsem nepoznal kapelu, která by takto tvrdě dřela na svých kariérách.“

FRED „BARNIK“ JEROME

Kdo to je? grafik Simple Plan
Kde jste ho mohli vidět? Fredovu grafickou práci jistě znáte skoro ze všeho, co Simple Plan kdy vydali: alba, plakáty, kniha nebo merchandise. Fred se také objevil v několika epizodách MOTH (jako Fred „The Cheese Guy“) a v minulosti také napříkald navrhoval trička pro Role Model Clothing.
Na sociálních sítích:

FRANK BORIN

Kdo to je? režisér hudebních videoklipů a reklam
Kde jste ho mohli vidět? Frank je velmi blízkým přítelem SP. Hlavně proto, že natáčel několik jejich videoklipů (I’d Do Anything, Addicted, I’m Just A Kid, Don’t Wanna Think About You, When I’m Gone, Jet Lag). Mohli jste ho tedy zahlédnout na jejich natáčeních. Dále jste ho mohli slyšet v jednom díle Man Of the Hour Hour, kde mu Seb s Patrickem volali. Kromě Simple Plan Frank natočil mnoho dalších významných videoklipů, například pro Red Hot Chilli Peppers nebo 5 Seconds Of Summer.
Na sociálních sítích:

ANDY KARP

Kdo to je? viceprezident A&R pro Lava/Atlantic (nahrávací společnost SP)
Kde jste ho mohli vidět? Andyho jste mohli zahlédnout téměř na začátku DVD: A Big Package For You, kde amatérsky zpívá „Addicted“ od Simple Plan.
Řekl o SP: „Jejich bubeník mi zavolal a předstíral, že je jejich manažer. Poslal mi nějaké jejich nahrávky a začali jsme spolu mluvit a vyvíjet naše vztahy.“

TOM CHENEY

Kdo to je? majitel a provozovatel Idobi rádia
Kde jste ho mohli vidět? Tom pomáhal Sebovi a Patrickovi s jejich pořadem Man Of The Hour, které se vysílá právě na Idobi rádiu. V současné době spoluvlastní Idobi rádio po boku Chucka a Seba ze Simple Plan, Joela Maddena z Good Charlotte a Eddieho Barelly.
Na sociálních sítích: