Herci ve videoklipech Simple Plan

DJ QUALLS

Hrál ve videoklipu „I’m Just A Kid“ (2002)

Od té doby, co byl tím, kdo nakonec jako jediný získal dívku v „I’m Just A Kid“ (zatímco byl součástí castu filmu The New Guy – „Z nuly hrdinou“, pro který byla tato píseň použita) se Donald Joseph Qualls objevil v obrovském množství filmů a televizních seriálů. Fanoušci ho mohou znát především jako Gartha ze „Supernatural“ (Lovci duchů) nebo z jeho menších rolí v „LOST“ (Ztraceni), „Breaking Bad“ (Perníkový táta) nebo „The Big Bang Theory“ (Teorie velkého třesku).

ELIZA DUSHKU

Hrála ve videoklipu „I’m Just A Kid“ (2002)

Eliza Dushku, pro fanoušky Simple Plan známá spíše jako „ta dívka z I’m Just A Kid“ od dob filmu The New Guy získala například hlavní role v seriálech „Tru Calling“ nebo „Dollhouse“ z produkce Josse Wedona. Také nemůžeme zapomenout na jednu z jejích nejznámějších rolí – Faith v „Buffy The Vampire Slayer“ (Buffy, přemožitelka upírů) a „Angel“. V současné době (2013) Eliza namlouvá hlas pro postavu She-Hulk v animovaném seriálu „Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.“

ZOE MYERS

Hrála ve videoklipu „When I’m Gone“ (2007)

Zoe Myers se hraní a modelingu věnuje již od malička. Objevila se například ve videoklipu The Jonas Brothers „Year 3000“, což vedlo ke krátkému vztahu s Kevinem Jonasem a později podle všeho také k inspiraci pro jejich píseň „Video Girl“. Od té doby se Zoe objevila v několika filmech, ale především se zaměřuje na svou hudební kariéru.

PEREZ HILTON

Hrál ve videoklipu „When I’m Gone“ (2007)

Mario Armando Lavandeira, Jr. – profesionálně známý jako Perez Hilton, je majitelem bulvárního blogu, ve kterém se proslavil svými často kontroverzními příspěvky o slavných osobnostech. Perez svůj blog vede již od roku 2004. Po setkání (a párty) se Simple Plan na MMVA v roce 2006 jej kapela pozvala k účasti na natáčení jejich videoklipu z roku 2007 – „When I’m Gone“.

CAITLYN O’CONNOR

Hrála ve videoklipu Simple Plan’s „Astronaut“ (2011)

Caitlyn O’Connor je americká modelka, která se v minulosti zúčastnila velkého množství soutěží krásy a v současné době působí především jako modelka a hečeka. Kromě role ve videoklipu Simple Plan „Astronaut“ v roce 2011, spolupracovala Caitlyn jako herečka nebo tanečnice s takovými umělci jako Sublime with Rome, Michael Bublé, Taylor Momsen, Ryan & Smitty, Yelawolf, New Found Glory, Snoop Dogg nebo Chris Brown.

PATRICK LANGLOIS

Hrál ve videoklipech „I’m Just A Kid“, „Addicted“, „I’d Do Anything“, „Perfect“, „Shut Up!“, „Welcome To My Life“, „When I’m Gone“, natáčen pro videoklip „Jet Lag“, jeho přezdívka Cunningham použita jako odkaz na něj v „Untitled“ a v „Astronaut“ (2002-2011)

Patrick Langlois je dlouholetým přítelem členů Simple Plan (fanoušky často přezdívaný „šestý člen“), který se v minulosti staral o jejich merchandize, webové stránky, fotografie a videa, byl spolu-zakladatelem Role Model Clothing a také se Sebastienem ze Simple Plan zahájil vysílání jejich radiového pořadu Man Of The Hour. V roce 2009 od Simple Plan odešel poté, co získal nabídku pracovat jako video reportér pro stanici MusiquePlus. V současné době se živí jako moderátor. Patrick je stále blízkým přítelem Simple Plan a se Sebem již léta vysílá rádiovou show Man Of The Hour.