Poděkování SimplePlan.cz

Na tomto místě bych chtěla poděkovat všem, kteří kdy navštívili tuto stránku (nebo můj předchozí blog), každému, kdo mi poslal tip na novinku, setlist, fotku z koncertu nebo vypomohl s překladem. Děkuji z celého srdce – bez vás by tady tato stránka nebyla.

Na druhou stranu je tu však několik osob, kteří si zaslouží poděkování jmenovitě:

Viole M. – mé skvělé kameramance, neoficiální osobní asistentce a nejlepší kamarádce, které se podařilo nahrát celý můj druhý rozhovor, a to i přesto, že byla celou dobu ohrožována včelou.

Jess & Rachael & Davidovi – za předchozí kódování mých layoutů a veškerou pomoc.

Brunovi C. – za to, že je mi oporou v tomto šíleném světě fanstránek.

Charbelovi C. – za jeho úžasnou pomoc s překlady z francouzštiny a za dalších nespočet věcí týkající se této stránky. Díky moc.

Sab S. and Emilie L. – za jejich francouzské překlady a rekapitulace po mnoho posledních let.

Amandě A. – admince bývalé fanstránky SimplePlanOnline.com, která tu byla už téměř od začátku pro všechny SP fanoušky a přinášela nám úžasné novinky a která i přes uzavření SPO.com se SimplePlan.cz i nadále ochotně spolupracuje! Díky.

Sophie C. a Janie F. – za dlouholetou podporu a za to, že pro SimplePlan.cz po celém světě fotí skvělé fotografie.

The Finnish Line (Lauře K., Paule K. a Jenně L.) – mým malým vojákům na koncertech evropského turné, kterých jsem se sama nemohla zúčastnit. Děkuji za vaši oddanost, neustálou podporu a updaty, fotky a setlisty.

Blance Huňátové a celému týmu TV Óčko – za dlouholetou podporu, shout-outy a pozvání na natáčení Simple Plan speciálu v T-Music Chart v roce 2008.

Veronice Boulterové, Michalu Mákovi, Liborovi Lisému a celému týmu Warner Music – za ochotu při sjednávání mých rozhovorů se Simple Plan, soutěží a za podporu a pomoc.

Robertu Vlčkovi (promotér za Conspiracy Concerts) – za podporu a laskavost, kterou nám v minulosti v mnoha ohledech on i jeho tým prokázal.

Katce Dědkové (promotérka za Punx Not Dead) – za ochotu při sjednávání mého druhého rozhovoru se Simple Plan, za podporu a pomoc.

Michaelu Šimonovi (promotér za Charm Music) – za velkou pomoc a info během pořádání třetího koncertu SP v Praze.

Devi Ekanand a celému týmu managementu SP – Coalition Music – za jejich neuvěřitelnou podporu této stránky, za soutěže, info a pomoc při sjednávání rozhovorů.

Fredovi Jerome – za rozhovor a za jeho vřelost a ochotu.

Simovi Klugermanovi – za jeho podporu, laskavost, fotky, debaty, tvrdou práci a za vše za posledních několik let.

A samozřejmě na hlavním místě je potom těch hlavních pět důvodů, kvůli kterým tu tato stránka je – Pierre Bouvier, Chuck Comeau, Jeff Stinco, David Desrosiers, Sebastien Lefebvre – trvalo by věčnost, než bych sepsala všechno, za co těmto klukům vděčím. Díky kluci, za vše.