Foto kapel & celého crew kanadského No Pads turné Simple Plan

Během posledních let se již stalo tradicí, že se na závěr každého velkého turné Simple Plan nechají vyfotit se všemi svými předkapelami a svým crew. A letošní kanadské turné samozřejmě nemohlo být výjimkou.

Jelikož bylo Quebec City posledním koncertem The Bottom Line na tomto turné, Simple Plan se rozhodli tuto fotografii pořídit ne na jejich oficiální poslední zastávce v Ottawě, ale právě v Quebecu. Proto si nyní níže v galerii můžete prohlédnout tuto fotografii z krásné síně Le Capitole, na které najdete členy Simple Plan, The Bottom Line, Courage My Love, Selfish Things a také všechny členy jejich crew. Tady je:Další fotky SimplePlan.cz z koncertů v Montrealu a Quebec City

Galerie SimplePlan.cz byla právě doplněna o několik fotografií, které jsem pro vás pořídila na koncertech SP v Montrealu a Quebec City. Tady jsou:Simple Plan vystoupí na letošním ročníku dobročinné akce 24h Tremblant

Po dvou letech Simple Plan opět poctí svým vystoupením největší dobročinnou sportovní akci v Severní Americe – 24h Tremblant, která se bude konat v okolí ski-areálu Mont-Tremblant v provincii Quebec mezi 8. a 10. prosincem. Oficiální facebooková stránka této akce krátce po koncertě SP v Montrealu informovala své návštěvníky, že se na letošním ročníku můžou opět těšit právě na Simple Plan, kteří by podle promotérů akce měli vystoupit v sobotu, 9. prosince. Oficiální oznámení by mělo přijít již brzy.

Účastníci 24h Tremblant soutěží v jedné ze tří různých sportovních disciplín: lyžování, běhu a chůzi. Jednotlivé týmy pak čeká 24-hodinová štafeta. Svou účastí pomáhají sportovci těžit peníze na podporu tří velkých nadací pro děti. A každý rok navíc tuto akci doprovází několik hudebních koncertů.

Možná si vzpomenete, že jsme o SP ve spojitosti s akcí 24h Tremblant již jednou psali – a to v roce 2015, kdy Pierre Bouvier bohužel kvůli problémům s hlasivkami nemohl vystoupit, a kapela tak byla na poslední chvíli nucena povolat několik svých „zpívajících“ přátel – díky čemuž si se Simple Plan tehdy zazpívali během jednoho večera Marie-Mai, Janick Thibault, Rémi Chassé, Bobby Bazini a Jonas. Tentokrát však promotéři 24 Tremblant slíbují, že Pierre na akci vystoupí.

Více informací o této akci se dozvíte zde:

9pro19:0024h TremblantTyp akce:festival


Pierre si zabubnoval s The Bottom Line na jejich posledním koncertě v Kanadě – v Quebec City

Včera večer v Quebec City museli kluci ze Simple Plan říct své sbohem svým kamarádům z britské kapely The Bottom Line, jelikož se jejich čas na turné uchýlil ke svému konci a museli se vrátit zpět do Británie hrát na dalších koncertech. To byl také jeden z hlavních důvodů, proč měli fanoušci v Quebec City možnost zachytit během toho večera hned několik interakcí mezi členy jednotlivých kapel.

Během koncertu Simple Plan přinesli The Bottom Line zpátky své invaze pódia SP, kterými prosluli již během tourování se Simple Plan po Evropě během jejich party medley (převlečení do něčeho co možná nejvíc šíleného) – a tentokrát vklouzli na pódium SP v Quebec City s takovou silou, že Jeff dokonce spadl na záda, když kolem něj jeden ze členů TBL prošel.

Úplně jako první to však byl člen Simple Plan, který se objevil na pódiu The Bottom Line – a to když kapela pozvala Pierra, aby si s nimi zahrál na jejich písni ‚Insecure‘. Tento moment se nám pro vás v Quebecu podařilo zachytit na kameru:Simple Plan se vrátili do rodného Montrealu s majestátní vyprodanou show!

Už je to nějaká doba, co Simple Plan ve svém rodném městě Montrealu vystoupili v intimnějším prostředí pro měnší počet diváků – 15. výročí vydání jejich prvního alba k tomu však přímo svádělo. Proto se také SP rozhodli pro tento koncert zvolit místní koncertní síň Metropolis, nedávno přejmenovanou na MTELUS, které pojme na 2300 lidí v hlavním auditoriu a na balkónu. Bylo to perfektní místo, kde se mohli místní (i nemístní) fanoušci této kapely sejít a vidět své montrealské kluky tak, jak začínali.

Přirozeně, jelikož se jednalo o koncert v jejich rodném městě, mnoho členů rodin a také přátel členů SP bylo na místě, aby své chlapce podpořili své chlapce, jak budete mít možnost vidět na fotce Pierra s jeho rodiči včera večer v zákulisí, které mohli fanoušci také zahlédnout, jak si užívají synovu show ze zadní části pódia [podívejte se na odkazy do galerie níže].

Ještě než koncert vůbec začal, bylo několik fanoušků před halou zpovídáno stanicí VRAK o tom co pro ně SP zanmenají a Chady dokonce některé z nich také natočil pro budoucí videa z turné. Několik fanoušků navíc přišlo s nápadem překvapit Chucka malými nápisy „Happy birthday, Chuck“, jelikož bubeník Simple Plan přesně den předtím během svého dne volna oslavil své 38. narozeniny. Chucka překvapení velmi dojalo a celá hala mu nakonec (podruhé za dva dny – viz Toronto) zazpívala „Happy birthday“ – tentokrát však ve francouzštině.

Během celého večera Pierre hovořil jak francouzsky, tak anglicky, čímž navodil velmi mezinárodní atmosféru. Jak jsme očekávali, kapela zahrála jednu ze svých přídavkových písní – Jet Lag – ve své francouzské verzi, což je něco, co SP dělají ve všech francouzsky mluvících oblastech. Na tomto kanadském No Pads turné tak učinili vůbec poprvé.

Celkově se Montreal může pyšnit neuvěřitelně aktivním a energickým publikem a nesmírně oddanými fanoušky. Během příštích několika hodiny se nezapomeňte pozastavit u našich Instagram Stories, které vám pomohou přiblížit atmosféru včerejšího večera.

Dnes ráno pak Jeff o koncertu napsal, že se podle něj jednalo o vůbec nejlepší koncert v Montrealu, který jeho kapela kdy odehrála. Ve své zprávě navíc odkázal i na článel publikovaný na serveru těsně před show v Montrealu, který pro SP vyzněl velice kriticky. Nicméně kdokoliv, kdo se zúčastnil včerejšího večra může dosvědčit, že jestli SP něco během let ztratili, jejich schopnost zaujmout dav a přitáhnout lidi na svůj koncert, to rozhodně nejsou:

Včera večer jsme odehráli vyprodaný koncert v našem rodném Montrealu. Mám pocit, že to byl ten NEJLEPŠÍ koncert, který moje kapela kdy u nás doma zahrála. Jsem na své kamarády z kapely velice hrdý… jakože fakt (a myslím si, že i já jsem si vedl celkem dobře). Lidi v Quebecu umí být často velice kritičtí: někteří říkali, že jsme se do Montrealu vrátili příliš brzy po naší arénové show v březnu. Ale nakonec mohli všichni vidět, že byla hala naplněná k prasknutí a energie bylo na rozdávání. Byl to velmi hektický den: vypořádávali jsme se s našimi hosty, médii, tím být zároveň ještě dobrým tátou, a k tomu jsme se navíc ani moc den předtím nevyspali… ale ten koncert za to všechno opravdu stál. Montreal je velmi složité město: je tu hodně věcí, které na něm miluju, ale jsou tu i určité věci, které na něm prostě nemám rád… včera večer jsme se ale do hraní ve svém městě opět zamiloval.

– Jeff Stinco –

Na mé vlastní fotografie z koncertu si budete muset ještě malou chvíli počkat, ale v mezičase si alespoň můžete v naší galerii prohlédnout první fotky z koncertu v Montrealu, které se stihly objevit online:Simple Plan oslavili Chuckovy narozeniny na pódiu v Torontu

V sobotu se členové Simple Plan vrátili do haly The Danforth Music Hall v Torontu, v Kanadě, jejíž prostory jistě poznáte z koncertních scén videoklipu Singing In The Rain, a SP.cz bylo na místě, aby pro vás tuto show zdokumentovalo.

Fanoušci se u haly začali objevovat již okolo 9. hodiny ranní a následně trpělivě vyčkávali, než odbila šestá hodina, kdy se konečně otevřely dveře a fanoušci mohli zaujmout své pozice pod pódiem.

Tento koncert kanadského turné byl jedinečný tím, že zde měli fanoušci možnost poslechnout si jednu speciální předkapelu – místní legendy Not By Choice, kteří spolu více jak 10 let nevystoupili a tento koncert byl jejich jediným, na kterém se spolu členové této kapely opět spojili – po mnoha letech znovu jako předkapela Simple Plan. Před Not By Choice v Torontu vystoupili také Courage My Love a The Bottom Line.

Když se na pódium konečně dostali Simple Plan, z hlasitosti fanoušků během jejich nástupu, bylo kažému okamžitě jasné, že budeme ten večer – alespoň co se atmosféry týče – svědky opravdu skvělé show. Jeff následně koncert v Torontu shrnul těmito slovy:

Koncert v Torontu byl jedním z nejúchvatnějších na celém našem kanadském No Pads turné. Provincie Ontario je místem, kde to pro nás celé začalo, máme tu mnoho přátel, takže jsem hrozně rád, že jsem je měl možnost dnes večer vidět. 

– Jeff Stinco –

Show provázela neskutečná energie jak ze strany kapely, tak fanoušků, kteří ji vyzdvihli o úroveň výš, když mnoho z nich začalo crowdsurfovat na hlavách ostatních fanoušků – někteří i několikrát.

Simple Plan vystoupili se svým obvyklým setlistem, nicméně jedné netradiční písně jsme se přeci jen dočkali, když se Pierre rozhodl oslavit Chuckovy narozeniny, jelikož do jejich začátku zbývaly už jen dvě hodiny. Moment, kdy celý dav zazpíval Chuckovi “Happy birthday” se mi z části podařilo zachytit na tomto videu:

A na závěr jako vždy – v galerii SimplePlan.cz již nyní najdete několik našich fotografií z tutor show v Torontu:


Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes