VIDEO: Simple Plan zvou italské fanoušky na koncerty v Padově a v Milánu

Již několik měsíců se italští fanoušci mohou radovat z oznámení, že se Simple Plan do jejich země nevrátí s No Pads turné jednou, ale hned dvakrát: do Milána a do Padovy.

Promotérská agentura obou koncertů, Indipendente Concerti, nyní zveřejnila dvě nové video zdravice členů Simple Plan, ve kterén zvou své místní fanoušky právě na koncerty v Padově, který se uskuteční 14. června a v Milánu o dva dny později, 16. června. Více o těchto show a obě videa najdete níže:

14čer19:00Padova, ItáliePředkapely: Mallory Knox + MilestonesTyp akce:koncert,NPNHJB turné
16čer19:00Milán, ItáliePředkapely: Mallory Knox + MilestonesTyp akce:koncert,NPNHJB turnéSimple Plan podporují kampaň proti šikaně v Kanadě

Společně se svou písní ‚This Song Saved My Life‘, zaslali členové Simple Plan videozprávu plnou povzbuzení a podpory organizátorům kampaně proti šikaně ‚Not In My School, Not In My Rez‘, jejíž snahou je propojit domorodé a nedomorodé školy po celé Kanadě.

V rámci této kampaně nedávno sedm studentů a tři reprezentanti školy Ahtahkakoop Cree Nation School (ze Saskatchewanu) navštívilo střední školu Symmes-D’Arcy McGee High School (z Gatineau, v Quebecu). Studenti těchto dvou škol následně spolupracovali ve snaze najít společný plán pro propojení aktivit svých škol a svých komunit. Do budoucna se plánuje, že charitativní organizace z Gatineau, I Love First Peoples, pomůže tento projekt rozšířit po celé Kanadě.

Poslechněte si podpornou zprávu Simple Plan, kterou pro tento zajímavý a přínosný projekt natočili, zde:Simple Plan oslavili Den Země novým photoshootem ze Skandinávie

Simple Plan včera podpořili Den Země příspěvkem na Instagramu, ve kterém kapela publikovala snímek z pole někde ve Skandinávii z minulého roku, a k fotce také přiložila následující zprávu:

„Máme to štěstí, že jsme měli možnost cestovat po celé této neuvěřitelné planetě a vidět všechny ty krásy, které nám nabízí. Pojďme zajistit, že každý z nás učiníme něco, čím naši planetu ochráníme pro další generace.“

– Simple Plan –

Nezapomeňte si také prohlédnout tento nový photoshoot v naší galerii:EXKLUZIVNÍ FLASHBACK: Sledujte unikátní záznam Live In Anaheim EP (2004) včetně chybějících písní!


Ve sbírce desek těch nejvíce hard-core fanoušků Simple Plan určitě nesmí chybět limitovaná edice živého EP z roku 2004 zvaného ‚Live In Anaheim‘, které obsahuje osm písní z živého vystoupení kapely v Anaheimu, v Kalifornii, 21. února 2004.

A (nejen) pro ty z vás je tady dnešní skvělá zpráva: Youtube kanálu SimplePlanLive se podařilo sehnat velmi unikátní záběry z televizní stanice FUSE, které na videu dokumentovaly celý tento záznam, který jsme dosud znali jen v audio podobě – a to včetně tří písní, které na EP nebyly publikovány: When I’m With You, Crash And Burn a I’m Just A Kid.

Celý setlist této show tedy vypadal takto:

1. You Don’t Mean Anything
2. The Worst Day Ever
3. When I’m With You
4. God Must Hate Me
5. Crash And Burn
6. Grow Up
7. Addicted
8. One Day
9. I’m Just A Kid
10. One Day
11. I’d Do Anything

Jelikož NPNHJB letos slaví své 15. výročí od vydání a kapela s tímto albem touruje po celém světě, jsem si jistá, že následující video ve vás všech vyvolá velkou vlnu nostalgie, a to ať už jste No Pads turné zažili, nebo se na něj teprve chystáte. Jak uvidíte, moc se toho na koncertech Simple Plan v jejich přednesu písní z No Pads nezměnilo – jsou stále stejně plní energie jako před 13 lety.

Udělejte si tedy nyní na dalších 33 minut pohodlí a užijte si následující dávku Simple Plan nostalgie:Jeff se objeví v epizodě nového TV pořadu Méchant Trip


Jestli existuje někdo, kdo má vždycky schované nějaké eso v rukávu, pak je to rozhodně Jeff Stinco. Díky SPB, bylo odhaleno, že se hlavní kytarista objeví v jedné z následujících epizod nového televizního pořadu, který bude vysílán na stanici APTN (Aboriginal Peoples Television Network) pod názvem ‚Méchant Trip‘.

V každé z celkem 13 epizod pořadu Méchant Trip, se domorodý obyvatel Kanady setká s jednou známou kanadskou osobností, které představí jeden svůj velký extrémní, většinou sportovně laděný, koníček, který si spolu následně oba vyzkouší. Jak uvidíte v traileru tohoto pořadu, který bude mít premiéru již 1. května, v Jeffově epizodě se Jeff setká s 18-letou dívkou Ève Custeau Wiscutie z indického kmene Algonkian. Společně si vyzkouší vylézt 12-metrovou zeď, po čemž Jeff tuto dívku pozve na jeho domácí poutine a následně také na koncert Simple Plan v Acton Vale (epizoda byla natáčena v srpnu 2016).

Prohlédněte si trailer níže a fotografie z natáčení v galerii:Dokument Herbyho Moreau o turné Simple Plan v procesu editace

Možná si vzpomenete na prosinec 2016, kdy Simple Plan zamířili do Jižní Ameriky, kde je mimo jiné čekalo i čtyř-koncertní turné po Brazílii, na kterém je doprovázel kanadský reportér Herby Moreau společně se svým filmovým štábem. Jejich úkolem bylo dokumentovat toto turné pro Moreauův dokumentární pořad Vie de tournée.

Již víme, že tento štáb natáčel napříkald setkání kapely s fanoušky, dění v zákulisí a samotné koncerty, ale o čem jsme zatím neměli ani potuchy bylo, kdy vlastně tento pořad budeme moci konečně vidět. A odpověď zní – již brzy! Podle Instagram Stories Herbyho Moreau ze včerejšího dne je tento dokument v současné chvíli v procesu editace. Podívejte se sami na toto video níže:


Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes