Časový harmonogram pro festival Nova Rock v Rakousku odhalen

Rakouský festival Nova Rock, který letos v létě pro pop-punkové fanoušky svým line-upem ční nad všemi ostatními evropskými letními festivaly (s kapelami jako Simple Plan, Blink 182, Green Day, Linkin Park, Good Charlotte atd.), nyní zveřejnil oficiální časový harmonogram vystoupení umělců v průběhu všech 4 festivalových dní.

Simple Plan zahrají na posledním dni Nova Rocku, v sobotu, 17. června, a to s 45-minutovým setem od 17:15 do 18 hodin. Celý plán toho, co se bude tuto červnovou sobotu dít na pódiu Blue Stage, najdete níže [celý časový plán Nova Rocku pak najdete zde]:

13:05 – 13:30: Dead!
13:50p- 14:30: Feine Sahne Fischfilet
14:50 – 15:50: Rag’n’bone Man
16:10 – 16:55: Machine Gun Kelly
17:15 – 18:00: Simple Plan
18:30 – 19:30: Broilers
20:00 – 21:05: Rancid
21:45 – 00:15: Green Day

17čer20:00Nova RockNickelsdorf, RakouskoTyp akce:festival


David Desrosiers se nezúčastní evropského turné Simple Plan: oznámil problémy s depresemi

Již několik dlouhých měsíců jste si měli možnost všimnout Davidovy absence z různých záležitostí týkajících se kapely. Ať už to bylo jeho neobjevování se na VIP párty, rozhovorech, jeho absencí na loňském jihoamerickém turné nebo na letošní cestě kluků do Číny. Dnes se Simple Plan poprvé rozhodli fanouškům sdělit, že Davidovy absence byly způsobeny problémy jeho duševního zdraví, a to kvůli depresím, kterými trpí již dlouhý čas. Z toho důvodu je také mojí nemilou povinností oznámit, že se David nezúčastní nadcházejícího evropského turné, které začíná již tuto neděli.

Přečtěte si Davidovu zprávu níže:

„Ahoj všichni. Je mi velice líto, že musím oznámit, že se ke klukům nemohu připojit na nadcházejícím evropské turné. Již dlouhou dobu bojuji s depresemi, ale teď přišel konečně čas, abych vysvětlil, proč někdy se svými kamarády z kapely prostě nemůžu hrát. V tuto chvíli bojuji s hroznou depresí, která mi neumožňuje užívat si života a dělat věci, které miluji, jako je hudba. Spousta našich písní a naší práce se Simple Plan Foundation mluví o tom, že i v těch nejtěžších chvílích tu existuje naděje. Skutečně v to věřím a ujišťuji vás, že budu brzy zpátky!“

– David Desrosiers –

Zbytek kapely se také vyjádřil k Davidově nadcházející absenci na turné. Přečtěte si ji v českém překladu níže:

„Je nám velice líto, že musíme oznámit, že se k nám David nepřipojí na našem nadcházejícím evropské turné. Na jeho Instagramu si můžete přečíst zprávu přímo od Davida, kde vše vysvětlil.

Jak již bylo řečeno, David již dlouhou dobu bojuje s depresemi a kvůli tomu je pro něj často velmi obtížné vypořádávat se s požadavky, které na člověka má hraní v kapele, tourování a každodenní vystupování na koncertech. Až do teď jsme jednali dle jeho přání a vždy jsme tuto informaci drželi v tajnosti. Dnes nám ale přijde důležité se s vámi všemi o toto poprvé podělit a zároveň tím plně podporujeme jeho rozhodnutí.

David je hlavně a především náš kamarád a naší hlavní prioritou je jeho zdraví. Poté, co jsme si spolu všichi tento týden promluvili, jsme se rozhodli učinit společné rozhodnutí, že bude pro Davida lepší zůstat doma a soustředit se na své uzdravení. Víme, že někteří z vás budou touto zprávou zklamáni a je nám to skutečně velice líto.

Deprese je velmi závažná nemoc, která může postihnout kohokoliv a Davidův boj s ní je nám velmi blízký a inspiroval nás k tomu, abychom o to více pomáhali charitativním organizacím, které se soustředí na duševní zdraví, skrze naší nadaci Simple Plan Foundation. Doufáme, že tím, že o tomto problému budeme mluvit veřejně, pomůžeme některým z vás, kteří případně podobnými problémy také trpí.

Opravdu nám to láme srdce vidět našeho kamaráda, jak prochází tak těžkými časy, ale víme, že to překoná a brzy s námi zase bude zpátky na pódiu. A my se nemůžeme dočkat, až ho na něm přivítáme!

V mezičase, s Davidovým požehnáním jdou všechny naše nadcházející evropské koncerty podle plánu. Těšíme se na úžasné koncerty a také až se uvidíme se všemi našimi evropskými fanoušky!“

– Pierre, Chuck, Jeff a Sebastien –

Chuck, Pierre, Seb a Jeff na Instagramu také sami za sebe veřejně Davidovi napsali:

„Miluju tě, kámo. Drž se. Nemůžu se dočkat, až tu s námi zase budeš, až se budeš cítit líp. ❤️“

– Chuck Comeau –

„Můj bratr navždy. Brzy se uzdrav, Davide. Vím, že se vrátíš silnější a zdravější, než kdy dřív.“

– Pierre Bouvier –

„Brzy se uzdrav, brácho! Máš mou plnou podporu! David měl vždycky velkou kuráž: jsem na něj moc pyšný, že veřejně přiznal, jak to je, a že vyhledal pomoc, kterou potřeboval. Chce to koule se dostat takhle na kolena a pak z nich zase hrdě povstat. Chlape, víš, že tě nikdy neplácnu poté, co si na koncertě strčíš ruku do kalhot, ale nemůžu se dočkat, až si vedle tebe budu moci zase brzy zahrát ;-).“

– Jeff Stinco –

„Stojím za tebou, kámo.“

– Seb Lefebvre –

Za SimplePlan.cz bych chtěla podpořit rozhodnutí členů Simple Plan soustředit se na Davidovo zdraví a Davidovi, snad za všechny fanoušky, přeji hodně síly. Věříme, že to zvládneš. Uvidíme se příště!Koncert v Londýně oficiálně vyprodán – zvýšena bezpečnostní opatření

Zprávy ohledně toho, že se chystaný koncert Simple Plan v Londýně (9. června) každou chvíli vyprodá se k nám dostávají ji několik posledních dní, a právě dnes promotéři koncertu konečně oznámili, že vstupenky na tento koncert již dostupné nejsou a koncert je tudíž oficálně vyprodán! Jedná se v pořádí o čtvrtou show Simple Plan na jejich nadcházejícím evropském turné, která byla vyprodána (po Hamburku, Paříži a festivalu Rock Im Park) – všechna nadcházejícící koncertní data najdete zde.

Co se týče bezpečnostních opatření a vzhledem k tomu, že s přihlédnutím na nedávný teroristický útok v Manchesteru je bezpečnost všech na prvním místě, se hala O2 Forum Kentish Town v Londýně, kde Simple Plan stejně jako loni vystoupí, rozhodla vydat následující prohlášení:

„Všechny plánované koncerty se v tuto chvíli stále konají a jelikož je naším neustálým závazkem zajištění bezpečnosti našich zákazníků, rozhodli jsme se vzhledem k událostem v Manchesteru zvýšit veškerá bezpečnostní opatření.“

– O2 Forum Kentish Town [oznámení na Twitteru] –

9čer19:00VyprodánoLondýn, Spojené královstvíOpening bands: Trashboat + Milestones + The Bottom LineTyp akce:koncert,NPNHJB turnéStatus:VYPRODÁNO


Aerodrome Festival zveřejnil informace týkající se bezpečnostních opatřeních

Vzhledem ke včerejšímu teroristickému útoku na koncert v Manchesteru se zvýšily dotazy ohledně bezpečnostní situace na chystaném Aerodrome Festivalu v Praze, jehož se zúčastní na více jak 20 000 návštěvníků, a který nabídne hudební vystoupení Linkin Park, Simple Plan, Mallory Knox, Machine Gun Kellyho, Counterfeit, Enter Shikari a Royal Republic.

Můžete být ujištěni, že bezpečnost je pro organizátory tohoto pražského festivalu na předním místě a rozhodně nebude nic podceněno.

Co se týče policejní ostrahy, ta bude podle organizátorů festivalu posílena až na čtyřnásobek, než je tomu u festivalů standardem. Policie bude hlídkovat u vstupu i uvnitř areálu. Na místě bude rovněž zásahová jednotka. V 8 hodin ráno bude celý festival hermeticky uzavřen pro dopravu a nebude povolen vjezd jedinému autu.

Důležité budou pro vás informace ohledně prohlídek při vstupu. Z bezpečnostních důvodů budou tyto prohlídky opravdu důsledné: bude využíván detektor kovu (z toho důvodu se prosím pokuste snížit množství věcí z kovu či s kovovými prvky na minimum). Vstup do areálu bude povolen jen s příručním zavazadlem, cca o velikosti 40 x 30 cm.

Do areálu není povoleno vnášet: zbraně a vše, co by mohlo být jako zbraň použito, selfie tyče, deštníky, drogy, jídlo, nápoje, kamery a drony (budou povoleny pouze malé kompaktní foťáky). Zakázán je rovněž vstup se psem.

Věřím, že je našim společným cílem si 11. červen co možná nejvíce užít, a proto se nebudete proti žádným z těchto bezpečnostních nařízení vzpouzet. Řiďte se jimi prosím při balení věcí na festival a buďte vůči ostatním návštěníkům ohleduplní.

Více informací o Aerodrome Festivalu se dozvíte v sekci Praha 2017.Členové Simple Plan reagují na teroristický útok na koncertě v Manchesteru

V tuto chvíli vás již jistě zasáhla zpráva o teroristickém útoku, který se včera večer odehrál těsně po skončení koncertu Ariany Grande v Manchester Aréně v britském Manchesteru. Exploze způsobená sebevražedným útočníkem v tunelu spojujícím koncertní halu s blízkou stanicí metra si vyžádala smrt na 22 osob a více jak 50 lidí zraněných. Tento incident je v současné chvíli stále vyšetřován místními jednotkami a stupeň hrozby mezinárodního teroristického útoku ve Spojeném Království byl nyní stanoven na druhý nejvyšší.

Tento útok přišel rok a půl poté, co teroristé zasáhli další evropskou koncertní síň – sál Bataclan v Paříži, ve Francii v roce 2015. Tehdy měli Simple Plan vystoupit v Paříži jen dva dny poté na tajném koncertě a David dokonce původně plánoval zúčastnit se výše zmíněného koncertu v Bataclanu. Nicméně poté, co k útoku (a dalším souběžným útokům v Paříži) došlo, se Simple Plan rozhodli svůj výjezd do Evropy zrušit [připomeňte si jejich oznámení zde].

Vzhledem k tomu, že se i nyní stal cílem teroristického útoku koncertní sál, zasáhla tato zpráva každého hudebníka i hudebního fanouška. Někteří ze členů Simple Plan na svých sociálních sítích vyjádřili své kondolence rodinám, které přišly o své blízké a vyjádřili také solidaritu s městem Manchester. Všechny jejich zprávy si v českém překladu můžete přečít níže:

Toto je fotografie z našeho loňského koncertu v Manchesteru. Milujeme toto město a doslova nám láme srdce slyšet, co se včera stalo na koncertě Ariany Grande. 💔💔💔 Posíláme naši lásku a nejhlubší kondolence všem hudebním fanouškům, rodičům, místním pracovníkům a ochrance, umělcům a rodinám zasaženým touto tragédií. Hudba je způsob, jakým se všichni spojujeme, jak oslavujeme život a nabízí nám únik od problémů našeho každodenního života. Nikdy by neměla být cílem nesmyslného násilí. Stojíme s tebou, Manchestere. Zůstaňte silní! Prosím, využijte komentářů níže k zanechání vašich myšlenek a zpráv městu Manchester a všem, kteří byli zasaženi touto tragédií.“

– Simple Plan [oficiální zpráva z Instagramu kapely] –

„Naprosto nemám slov… Jsem s vámi ve svých myšlenkách [obyvatelé Spojeného království].“

– Sebastien Lefebvre –

„Nemohu uvěřit tomu, co se stalo v Manchesteru. Mé myšlenky a modlitby směřují k tomuto překrásnému městu a jeho lidem.“

– Pierre Bouvier –

„Manchester – koncert Ariany Grande – Koncert je místem pro spojení lidí a jejich lásky k hudbě. Jako lidské bytosti usilujeme o propojování se s dalšími lidmi a často se dokážeme ztotožnit s určitou kulturou, uměním, umělcem, či hnutím, kteří nám umožňují setkat se s lidmi, kteří smýšlí jako my. Zaútočit na prostor, kde můžeme uskutečnit jeden z nejúžasnějších lidských rysů, je příšerné. Mé modlitby a myšlenky jsou s oběťmi a jejich rodinami. Nenechte se ovlivnit těmito útoky, i přesto, že se v této době objevují častěji, než kdy dřív.“

– Jeff Stinco –

„Je naprosto srdcervoucí vidět, co se nyní děje v Manchesteru. Je šílené vidět, že jsou cílem útoků opět koncerty. 💔 Mé srdce je se všemi hudebními fanoušky a lidmi, kteří byli tímto strašlivým činem zasaženi.“

– Chuck Comeau –Callum Amies (The Bottom Line) bude kytarovým technikem SP na evropském turné


Vypadá to, že nám velmi známá tvář se na nadcházejícím evropském turné Simple Plan (které zahájí již tuto neděli v Berlíně) stane součástí jejich crew! Ano – čtete správně – Callum Amies, hlavní zpěvák britské kapely The Bottom Line – bude na turné pracovat mimo jiné i jako kytarový technik Simple Plan – a to konkrétně jako kytarový technik Davida a Jeffa.

The Bottom Line v minulosti tourovali se Simple Plan již dvakrát na obou evropských turné SP v roce 2016 (v březnu a v květnu) a během toho času se se členy SP velmi spřátelili. Tentokrát se The Bottom Line jako předkapela připojí k turné Simple Plan na třech koncertech: v Berlíně, Hamburku a Londýně. Podle Callumových slov by měl tento britský zpěvák (a nyní i technik) být „pryč“ až na 4 týdny, což znamená, že by měl pro SP pracovat po celé evropské turné.

Připomeňte si náš rozhovor s Callumem z minulého roku zde.


Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes