Nové oficiální snímky z amerického No Pads turné Simple Plan

Zatímco bylo evropské turné v plném proudu, Simple Plan publikovali značné množství nových fotografií z jejich nedávného jarního No Pads turné po Spojených státech amerických. Přidali například hned několik krásných portrétů pořízených Chadym Awadem v zákulisí turné – na tyto snímky se můžete podívat v kategorii Photoshooty:

Kromě photoshootů pak nově z oficiálních zdrojů najdete také další fantastické fotky ze samotných koncertů druhé části amerického turné, u kterých opět stál za kamerou Chady. Prohlédněte si je v následujících albech:

7. dubna – St Louis, MO
8. dubna – Lawrence, KS
9. dubna – Denver, CO
11. dubna – Phoenix, AZ
14. dubna – Los Angeles, CA
15. dubna – San Francisco, CASP pro TV Óčko: „Praha se stala jednou z našich nejoblíbenějších evropských destinací!“

Kromě SimplePlan.cz a Evropy 2, se Simple Plan na nedávném Aerodrome Festivalu v Praze natočilo rohovor i DNES.cz/TV Óčko – a právě tento rozhovor byl nyní zveřejněn online. Poslechněte si níže, co Chuck se Sebe řekli o České republice a jejich fanoušcích a dozvíte se také, který ze členů kapely má hlavní slovo v tom, kam kapela pojede (můžete zkusit třikrát hádat!):

Update: IDNES.cz publikovalo také plnou (8-minutovou) verzi tohoto rozhovoru, která je však předabována. Najdete ji zde:Členové Simple Plan budou oceněni kanadským Křížem za zásluhy

Během posledních několika let byli Simple Plan již mnohokrát oceněni různými organizacemi za své filantropické snahy a za pomoc ve své komunitě skrze jejich nadaci Simple Plan Foundation.

V roce 2012 získali ocenění „Allan Waters Humanitarian Award“ na kanadských Juno Awards a Yahoo! Canada Simple Plan ocenilo cenou pro „Kanaďana s největším dopadem“, v roce 2013 poté Radio Canada jmenovalo Simple Plan „Osobnostmi roku“ a SP také získali humanitární ocenění „Allan Slaight Humanitarian Spirit Award“ na předávání cen Canadian Radio Music Awards. A nemůžeme také zapomenout na „Medaili diamantového výročí královny Alžběty II.“ z roku 2013 a mírové ocenění „YMCA Peace Medal“ z roku 2014.

Tento týden ale Simple Plan budou moci ke své sbírce přidat jedno další velice významné vyznamenání: tzv. Meritorious Service Cross, aneb kanadský Kříž za zásluhy!

Kříž za zásluhy je jedním ze dvou Záslužných ocenění v Kanadě, kterým jsou oceňováni jedinci, kteří vykonali mimořádnou službu Kanadě. Jejich jednání je často inovativní a jde příkladem. Nejlepší kandidáti pro toto ocenění jsou takoví, kteří inspirují druhé skrze svou motivaci najít řešení ke specifickým problémům a skrze svou službu zemi. Příspěvek Simple Plan je samozřejmě spjat s jejich prací se Simple Plan Foundation. Přečtěte si níže vyjádření generálního guvernéra Kanady, které zdůvodňuje poctění Simple Plan Křížem za zásluhy:

„Skrze svou nadaci členové Simple Plan, světově známé rockové kapely, pojali za svůj cíl pomoc mladým lidem v nouzi. Oceňujeme jak jejich filantropické snahy, tak i jejich zapojení do místní komunity, díky kterému aktivně podporují několik charitativních projektů, čímž nabízejí svou hvězdnou pomocnou ruku a hlavně svůj čas potřebným jak v Kanadě, tak i v zahraničí.“

– Webové stránky generálního guvernéra Kanady [zdroj] –

Ceremoniál předávání Kříže za zásluhy začne jž v 10:30 dopoledne, tento pátek, 23. června a Pierre Bouvier, Jeff Stinco, Chuck Comeau a Sebastien Lefebvre budou na místě přítomni. Podle stránek generálního guvernéra Kanady se David Desrosiers bohužel ceremoniálu nezúčastní a Kříž za zásluhy mu bude předán později.

Za SimplePlan.cz bych chtěla vyjádřit nesmírnou gratulaci členům Simple Plan, kterým se dostane takto cenného a velmi zaslouženého ocenění za veškerou jejich dlouholetou dobročinnou práci, díky které stále pomáhají mnohým v různých sférách života.FOTKY: Interview z tourbusu s Jeffem v Maďarsku

Maďarský server Igeretes Titánok minulý týden vyzpovídal Jeffa Stinco, zatímco byli Simple Plan v Budapešti, v Maďarsku. Rozhovor je v angličtině, a pokud vás zajímá tematika ilegálních downloadů, streamování a sociálních sítí z pohledu Jeffa, rozhovor určitě stojí za přečtení.

Jinak pak v naší galerii také naleznete několik krásných fotografií z tohoto rozhovoru:Update galerie: poslední tři koncerty evropského turné

Minulý týden zakončili Simple Plan svůj pobyt v Evropě třemi posledními koncerty: dvěma headlinovými v Itálii (Padova a Milán) a závěrečným vystoupením na Nova Rock festivalu v Rakousku.

Zamiřte proto nyní do naší galerie, kde vás již očekává spousta nových fotografií právě z těchto koncertů (velké díky patří naší čtenářce Lauře za její skvělé fotky z Milána!):Rozhovory se Simple Plan z evropských festivalů

Během svého evropského turné si členové Simple Plan mimo jiné vyhradili také čas na místní média. Již jste měli možnost shlédnout rozhovor SimplePlan.cz, ale pojďme se nyní podívat také na další rozhovory, které již byly zveřejněny na YouTube, a které vám mohly uniknout.

V sobotu, 10. června se Simple Plan objevili na festivalu Download ve Velké Británii, kde je vyzpovídali redaktoři z The Pit. Chuck a Seb v tomto rozhovoru promluvili o tom, jakým způsobem se jejich kapele daří spojit se s publikem i na festivalech drsnějšího rázu, jakým je například Download, a jak je pop-punkový žánr hudby relevantní i v dnešní době:

A jak už můžete uhádnout z pozadí následujícího rozhovoru, pochází stejně jako ten náš z Prahy – z Aerodrome Festivalu, kde si Jeffa Stinco vzala do parády Evropa 2. Sledujte jejich rozhovor níže:


Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes