Pierre, Seb a Chady zparodovali populární japonský skeč na prvních koncertech v Japonsku

Simple Plan jsou konečně zase zpátky na turné a tentokrát je No Pads turné k 15. výročí první desky zavedlo do Japonska. A my jsme se ani nenadáli, a kluci už jsou v polovině tohoto čtyř-koncertního mini turné!

Kapela odstartovala koncerty v Japonsku včera ve městě Nagoya a dnes pokračovala v hlavním městě Tokiu. Oba koncerty byly plné místních fanoušků, kteří již měsíce netrpělivě vyčkávali, až i k nim Simple Plan toto speciální turné přivezou.

A nebyli by to Simple Plan, kdyby pro své fanoušky neměli několik es v rukávu. Fanoušek Mikko nám napsal, že někdy uprostřed setu SP z ničeho nic najednou Pierre, Seb a Chady vystoupili se svou vlastní verzí velmi populárního japonského komediálního skeče komičky Blouson Chiemi. V původní scénce je postava uprostřed – v našem případě ztvárněná Pierrem – úspěšnou ženou-kariéristkou, která ale dokáže velmi dobře propojit svůj pracovní a milostný život. Ve skeči ji doprovází dva muži, kteří se nakonec svlečou ze svých košil (tyto muže ztvárnili Chady se Sebem). Na původní japonský skeč si pro srovnání podívejte zde a níže vás už čeká krátká ukázka toho, jak Pierre, Seb a Chady tuto scénku představili tokijskému davu:

A pokud by vás zajímal setlist těchto prvních japonských koncertů, tady je:

1. I’d Do Anything
2. The Worst Day Ever
3. You Don’t Mean Anything
4. I’m Just A Kid
5. When I’m With You
6. Meet You There
7. Addicted
8. My Alien
9. God Must Hate Me
10. I Won’t Be There
11. One Day
12. Grow Up
13. Perfect

Přídavek:
14. Shut Up!
15. Jump
16. Boom
17. Jet Lag
18. Summer Paradise
19. Crazy
20. Welcome To My Life

A nakonec, v galerii se již můžete těšit na první profesionální snímky jak ze včerejšího koncertu Nagoyi, tak i z dnešního koncertu v Tokiu:Lachelle publikovala video z APMAS 2015 s Davidem a Mikem Herrerou

Manželka Pierre Bouviera, Lachelle, včera publikovala na Instagramu dosud neviděné video, které pochází z předávání cen Alternative Press Music Awards z roku 2015. V tomto videu můžete vidět Lachelle, Davida Desrosierse a Mikea Herreru z MXPX jak si společně zpívají píseň ‚Buddy Holly‘ od Weezer a pořádně si užívají tohoto slavnostního dne.

Video najdete zde:Sebastien v Man Of The Hour prozradil, že se David objevil na koncertě SP v Montrealu

Už e to několik měsíců, co jsme se všichni v květnu 2017 dozvěděli, že baskytarista Simple Plan, David Desrosiers, již několik let bojuje s depresemi, a že v důsledku toho, že se s nimi snaží bojovat a uzdravit se, se rozhodl si na neurčito dát přestávku od tourování se svou kapelou, a proto jsme ho na turné s SP od dubna neviděli. Tento pátek bylo navíc potvrzeno, že Davida namáme čekat ani na andcházejících koncertech v Japonsku, Havaji a ani na plavbě Warped Rewind At Sea.

Z respektu ke kapele, a především k samotnému Davidovi, jsme naštěstí v posledních měsících neviděli tolik rozhovorů, ve kterých by se reportéři dotazovali na Davidovu absenci, či na jeho zdravotní stav. Všiml si toho i Patrick Langlois v nejnovější epizodě rádiového pořadu Man Of The Hour (který si jako podcast můžete stáhnout na iTunes – jedná se o druhou epizodu 24. série). A vzhledem k tomu, že se Pat s kapelou již dlouhá léta velmi blízce přátelí, rozhodl se na Davida ve vysílání zeptat sám.

Ve své odpovědi Sebastien odhalil, že se David dokonce nedávno objevil přímo na zářijovém koncertu Simple Plan v Montrealu, v Kanadě a členové kapely si s ním tak mohli po dlouhé době promluvit tváří v tvář a zeptat se, jak se mu daří.

Níže si můžete přečíst překlad celé Sebastienovi odpovědi na Davidův současný zdravotní stav:

„No, není tady toho vlastně říct moc co jiného, než co jsme již veřejně oznámili, a to, že David teď prochází těžkými časy a dělá vše pro to, aby se uzdravil a to pro něj v současné chvíli znamená především odpočinek. Však víš, zůstat doma, nestresovat se, mít nějaký zavedený denní režim, a tak… A to jsme vlastně řekli veřejně již dříve.

Co se pak taky stalo, je to, že jsme před několika týdny hráli koncert v Montrealu a David se za námi před koncertem někdy kolem soundchecku stavil, přišel nás pozdravit a zeptat se, jak se vede. A vypadal vážně dobře, i přesto, že si pořád prochází různými věcmi a není tak stále zcela úplně připraven vrátit se s námi na turné, jelikož všichni moc dobře víme, že život na turné není zrovna ideální pro to, když si chcete dát v životě věci do pořádku. Je to hodně o cestování a velmi šílenéam čsovém rozvrhu. A to je přesně to, co teď David nepotřebuje, aby se uzdravil. Tak nám aspoň přišel prakicky říct: ‘Díky kluci, slyším, že všechno probíhá hladce, že koncerty jsou skvělé. Díky moc za to, že při mně tak stojíte a podporujete mě’ – což rozhodně děláme – prostě jen chceme, aby se cítil lépe a pokud se chce cítit lépe, tak se prostě uzdraví. On to ví, a my to víme taky. Takže to bylo vážně milé setkání.

Myslím si, že byl moc rád, že se na nás mohl přijít podívat a říct nám ahoj. Protože samozřejmě, Montreal je naše rodné město, a moc by si býval přál být tehdy na pódiu s námi, víš? Vždycky je to v Montrealu skvělá show, Montreal je šílené město, myslím, že tentokrát to snad byla nejhlasitější show celého turné. Naprosto šílené! A ano, i přes tu temnotu, kterou si prochází, moc dobře ví, že se uzdraví, že se k nám zas vrátí, a prochází si teď tím vším proto, aby se uzdravil a zase s námi odjel na turné a zase hrál před všemi našimi fanoušky!“

– Seb Lefebvre (Man Of The Hour) –


Herec z Glee Jake Zyrus coveroval ‚Perfect‘ od Simple Plan na svém prvním koncertě

Zatímco jméno filipínského zpěváka Jakea Zyruse, který se proslavil svým zpěvem na YouTube v roce 2007, vám nemusí být na první poslech známé, jeho původní jméno Charice Pempengco, které používal do doby, než letos pošel změou pohlaví ze ženy na muže, už jste možná slyšeli.

Zyruse jako talentovaného zpěváka (tehdy zpěvačku) objevila Ellen Degeneres již v roce 2007, deset let před jeho přeměnou. Od té doby se mu dostalo velké mediální pozornosti, a jednou z nabídek, kterou neodmítnul, bylo vystoupení v roli filipínské výměnné studentky Sunshine Corazon v druhé sérii amerického TV seriálu Glee [podívejte se na ukázku zde].

Jelikož si své jméno na „Jake Zyrus“ změnil až letos v létě, jeho první koncert pod tímto novým jménem se uskutečnil až nedávno – a to 6. října. Kromě množství vlastních písní Jake představil také svůj cover písně ‚Perfect‘ od Simple Plan. Jakožto verze pro sólového zpěváka, je tato verzi ‚Perfect‘ značně odlišná od té, na kterou jsme zvyklí od Simple Plan – apokud jste zvědaví, můžete si jí nyní sami poslechnout prostředníctvím záznamu z tohoto koncertu níže. Jak se vám líbí?David se nepřipojí k Simple Plan na koncertech v Japonsku, Havaji a na Warped plavbě

Zatímco jejich crew na ně již pěkně čeká v Japonsku, členové Simple Plan jsou v současné chvíli na cestě do této země, kde již za několik dní zahájí pokračování svého výročního No Pads turné. Šaptnou zprávou je, že kapela nyní potvrdila, že se jejich baskytarista David Desrosiers na koncertech v Japonsku, Havaji a na plavbě Warped Rewind At Sea neobjeví. Důvodem je jeho pokračující boj depresemi. Kapela o Davidovi prozradila, že se mu daří lépe, ale vzhledem k fyzické i psychické náročnosti jejich nadcházejícího turné se jako skupina rozhodli, že bude lepší, pokud si ještě David dá nějaký čas oddych.

Mohli jste si všimnout, že mezi vyjmenovanými místy nebylo zmíněno Mexiko (přímo navazující na Warped plavbu) – to proto, že si Simple Plan ponechávají otevřená vrátka v případě, že by se David rozhodl mexického turné zúčastnit. Konkrétně se však o možnosti jeho návratu Simple Plan vyjádří, až jakmile se blíže přiblížíme k začátku mexického turné (začátek listopadu).

Všichni samozřejmě stále pevně stojíme za Davidovým rozhodnutím a za rozhodnutím celé kapely mu dopřát trochu déle času na to, aby se dal do pořádku a budeme trpělivě vyčkávat, než ho zase budeme moci s radostí a v plné síle přivítat na pódiu zpátky se Simple Plan – kdykoliv na to bude správná chvíle.

Níže si můžete přečíst překlad oficiálního prohlášení Simple Plan o nadcházející absenci Davida v Japonsku, na Hawavii a na Warped Rewind At Sea.

„Japonsko, jsme na cestě!

Nemůžeme se dočkat, až budeme zpátky na turné a budeme pro vás zase moci zahrát! Máme neskutečné štěstí, že můžeme dělat to, co děláme a jsme velmi vděční všem, kteří podporují naší kapelu a chodí na naše koncerty! Děkujeme!

Víme, že se někteří z vás ptali na to, jak se má David, takže tady je to, o co se s vámi můžeme podělit: David v tuto chvíli stále doma odpočívá a statečně pracuje na problémech svého psychického zdraví a ačkoliv učinil již znatelný pokrok, dohodli jsme se, poté, co jsme se společně setkali, že stále ještě potřebuje trochu času, než se bude moci vrátit na turné a hrát s námi na koncertech. Z toho důvodu s námi nebude v Japonsku, na Havaji a na plavbě lodí Warped Rewind At Sea. Následně poté znovu zvážíme situaci.

Chceme dát našim fanouškům vědět, že David má naši neskonalou podporu, a že naší hlavní prioritou je v tuto chvíli jeho uzdravení. Nemůžeme se dočkat, až ho budeme mít zpátky na turné, ale nechceme před něj dávat žádné deadliny, nebo časové plány; bude zpátky, až na to bude plně připraven. Doufáme, že to pochopíte a dopřejete mu i vy čas a prostor, aby se dal do pořádku. V mezičase a s Davidovým požehnáním pro vás budeme hrát my čtyři a nemůžeme se dočkat, až vás uvidíme.“

– Simple Plan –


Photoshooty ze severoamerického turné

Nezapoměňte se porozhlédnout po naší galerii, kde nyní najdete více jak 80 fantastických fotografií pořízených během letního turné Simple Plan po USA a Kanadě fotografy Chadym Awadem a Nathanem Dobbelaere.

Tady jsou:


Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes