Nové fotky z natáčení klipu Singing In The Rain

K připomenutí jednoho roku ode dne, kdy Simple Plan v Torontu natáčeli videoklip k písni Singing In The Rain nám jedna z fanynek zaslala několik svých fotografií z pozadí natáčení tohoto klipu.

Jak si možná vzpomenete, Simple Plan požádali své místní fanoušky, aby se na natáčení dostavili v oblečení připomínající 60. léta, ve kterém se měli zúčastnit scén, kdy kapela hraje na pódiu (za začátku a na konci videoklipu).

Zavzpomínejte si nyní na natáčení tohoto klipu s těmito novými šesti fotografiemi v galerii:Simple Plan vystoupí na Festivalu Éole en musique v Matane

Simple Plan právě oznámili další kanadský hudební festival, na kterém se v průběhu letošního léta objeví.

Tentokrát kapela vystoupí v Davidově rodném městě Matane, v provincii Quebec, v Kanadě, kde se zúčastní posledního dne festivalu Éole en musique. Vystoupení se tak uskuteční 12. srpna.

Více informací o tomto festivalu by mělo být zveřejněno v průběhu dnešního dne.

12srpCelý denFestival Éole en musiqueMatane, QC, CanadaTyp akce:festival


Pierre se ve středu objeví v talk show En Mode Salvail

Tuto středu, 22. února se Pierre Bouvier objeví jako host v kanadské televizní talk show En Mode Salvail, moderovanou Ericem Salvailem. Eric je populárním kanadským moderátorem, který byl v minulosti již několikrát při mnoha příležitostech propojen s kapelou Simple Plan,kterým například odmoderoval i benefinční akci jejich nadace Simple Plan Foundation.

Je však zatím nejasné, proč je to zrovna Pierre, který nežije v Kanadě (narozdíl od Jeffa a Sebastiena, kteří se často v podobných televizních pořadech objevují), kdo se v této talk show ukáže a co přesně tam jde propagovat. Samozřejmě se jako možnost nabízí propagace nadcházejícího kanadského turné, které bylo z listopadu přeloženo na březen, nicméně se zdá zvláštní, že by byl k takovéto mediální propagaci zvolen právě Pierre, když se kapela již tak brzy chystá na opačný konec světa (do Číny), a proto by dávalo větší smysl, kdyby se takovéto televizní příležitosti zúčastnili spíše jeho kolegové. Ale pouze čas nám ukáže, o co se vlastně jedná.

En mode Salvail s Pierrem se bude vysílat tuto středu, 22. února ve 22 hodin na televizním kanálu V.Jak David skateboarduje v Kalifornii

Po delší době strávené doma v Kanadě to vypadá, že se David nyní přemístil do Kalifornie, kde byl včera viděn, jak se se svými dvěma přáteli projíždí po Venice Beach na skateboardu. Z obrázku vpravo (kliknutím na něj přejdete do galerie) můžete opět vidět, že si David skutečně nechal udělat pořádně krátký sestřih [snad jako přípravu na nadcházející No Pads turné?].

V současné chvíli není známo, jestli si David v Kalifornii pouze prodlužuje své prázdniny, nebo zda-li je tam i za nějakým jiným účelem. Nicméně Jeff před pár dny na Twitteru zmínil, že on a David se již „brzy“ vypraví právě do Kalifornie. A vzhledem k tomu, že Pierre s Chuckem v Kalifonii permanentně žijí, vypadá to jako perfektní místo, kde by se kluci mohli všichni opět sejít a buď společně začít nacvičovat na No Pads turné před svým odjezdem do Číny a následně do USA a Kanady, anebo případně pracovat na něčem úplně jiném.

A zatímco přemýšlíme o tom, co by za tím vším mohlo být, prohlédněte si následující video, které David sám včera publikoval na Instagramu, a které zachycuje jeho projížďku na skateboardu po Venice Beach:

Ça roule! #crew #life #sunset #nofilter #skateboarding #bonheur #happiness @vans @matsenechal @tite_val

Příspěvek sdílený David Desrosiers (@daviddesrosiers),Rok od vydání alba ‚Taking One For The Team‘

Věřili byste tomu? Dnes je tomu už přesně rok, co jsme měli poprvé možnost slyšet album ‚Taking One For The Team‘ v jeho plné verzi, když jej Simple Plan 19. února 2016 oficiálně vydali.

Toto album, v pořadí již páté v diskografii Simple Plan, nám přineslo takové singly jako I Don’t Wanna Go To Bed, Singing In The Rain a Perfectly Perfect. Kromě oficiálních singlů pak kapela také natočila videoklipy k několika dalším písním, které uvedla jako promo singly – jako např. Boom, či Opinion Overload.

Podobně jako na Get Your Heart On!, i na tomto albu Simple Plan nabídli svým fanouškům množství zajímavých kolaborací, jako also např. Nellyho (I Don’t Wanna Go To Bed), Jordana Pundika (Farewell), Juliet Simms (I Dream About You) a R. City (Singing In The Rain).

Už máte za sebou celý rok poslouchání TOFTT – změnil se za tu dobu váš názor n tuto desku? Co si o albu jako celku myslíte, a které z písní jsou vašimi nejoblíbenějšími?Simple Plan vycestují za měsíc do Číny na předpremiéry filmu ‚Snowtime!‘

Vypadá to, že Simple Plan uvidíme zpátky na pódiu mnohem dříve, než jsme původně očekávali! Článek na serveru Journal de Montreal oznámil, že se Simple Plan na začátku března vypraví do Číny, kde je ve městech Peking a Šen-čen čekají dvě předpremiéry kanadského animovaného filmu ‚Snowtime!‘ (původní francouzský název filmu je ‚La Guerre Des Tuques 3D‘), pro který v roce 2015 nahráli anglickou verzi písně ‚The Heroes‘. Kapela by měla na předpremiérách tohoto filmu zahrát naživo právě píseň ‚The Heroes‘.

Producentka filmu Marie-Claude Beauchamp se vyjádřila k ochotě kapely propagovat film v Číně: „Je skvělé, že kluci ze Simple Plan souhlasili s tím, že nás doprovodí na promo turné v Číně.“

Oficiální premiéra filmu ‚Snowtime!‘ v Číně je až 1. dubna, ale podle prvních ukázek, které byly uskutečněny v lednu, jsou z filmu čínští diváci nadšeni. Jen pro připomínku – film je remakem původního stejnojmenného filmu z roku 1984 a i přesto, že premiéroval až v listopadu 2015, stal se nejvíce výdělečným kanadským filmem roku 2015 – s obratem 3.3 milionu dolarů.

Připomeňte si nahrávání tohoto songu níže (Chuck se nahrávání ‚The Heroes‘ nezúčastnil proto, že v té samé době očekával narození svého syna Londona):


Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes