13 let od vydání ‚Still Not Getting Any‘

Ve stejném roce, kdy slavíme 15 let od vydání debutového alba Simple Plan slavíme také další krásné výročí – 13 let od vydání jejich druhé desky – ‚Still Not Getting Any‘, která vyšla přesně v tento den, 26. října, v roce 2004.

Still Not Getting Any zanechalo velmi výraznou stopu v životech kapely i jejich fanoušků. Přineslo nám takové hity jako ‚Shut Up‘, ‚Jump‘ nebo ‚Welcome To My Life‘, bez kterých si setlist koncertu Simple Plan dnes už snad ani nedokážeme představit. Na této desxce Simple Plan dokázali, že jsou více než schopni složit a nahrát fantasticky úspěšnou desku v rekordním čase pouhých 6 měsíců – to vše s pomocí producenta Boba Rocka.

Abychom si tento den připomněli o trochu víc, v hloubkách Internetu se nám podařilo nalézt oficiální zprávu od Simple Plan svým fanouškům v den vydání ‚Still Not Getting Any‘ před 13 lety. Takto v českém překladu vypadala:

„Dnes je nejdůležitějším dnem našich životů. Naše nové album je venku a my bychom chtěli využít této příležitosti k tomu, abychom VÁM poděkovali za to, protože to vše je možné pouze díky vám. Posledních 6 měsíců jsme strávili doslova každodenní prací na těchto písních, od skládání, přes nahrávání, až po nacvičování na živé koncerty… Dnes spatří „Still Not Geting Any…“ konečně světlo světa a je velice těžké vyjádřit, jak nadšení, šťastní a nedočkaví všichni jsme.

Je to pro nás veliká čest a požehnání, že jsme vůbec dostali prostor nahrát další album, ale to, že se na tuto desku těší tolik lidí je přímo neuvěřitelné. Víme, kolik z vás každý den sleduje naše stránky a je to pro nás nesmírná čest počítat vás mezi naše fanoušky. Děkujeme za to, že na naše stránky každý den chodíte, že chodíte na naše koncerty, že nošením triček reprezentujete SP, a děkujeme mockrát za to, že si poslechnete naší novou desku!

Především ale moc děkujeme za to, že máte naší kapelu a naší hudbu rádi! Do tohoto alba jsme doslova vylili svá srdce i duši a dnešní den je tím dnem, kdy budete moci uslyšet výsledek naší práce. Skutečně doufáme, že se vám nové písně budou líbit, a že bude tato deska vše, v co jste doufali. Ještě jednou, děkujeme za vaši neskonalou podporu.“

– Chuck, David, Jeff, Pierre a Sebastien
(SimplePlan.com – 26. října 2004) –

A jaké jsou vaše nejlepší vzpomínky spojené s touto deskou? Podělte se s námi o ně v komentářích!