2. TÝDEN ‚Where I Belong‘ TURNÉ: trable tourbusů Simple Plan pokračují

Problémy s tourbusem

Co se týče jejich tourbusů, obzvlášť pak v Americe, Simple Plan nepatří mezi ty nejšťastlivější kapely. Téměř pokaždé, když kluci vyjedou na turné, byste se mohli vsadit, že dříve nebo později dojde k nějaké té poruše… a ne jinak tomu bylo ani tento týden, kdy na cestě z Oklahoma City do San Antonia se tourbus Simple Plan opět porouchal a musel být odvezen do servisu na opravu, zatímco kapela zůstala v brzkých ranních pátečních hodinách osamocena a vzdálena téměř 8 hodin od jejich další show v Texasu.

Naštěstí mají Simple Plan skvělé kamarády ve své předkapele We The Kings, kteří jim nabídli místo ve svém vlastním buse a díky tomu tak všechny kapely nakonec v pořádku a včas dorazili do San Antonia, kde vystoupili včera večer. Jak by řekl Chuck: ‚Show must go on!‘.

Setlist: nový systém „divokých karet“

Během posledního týdne se Simple Plan pomalu přesouvali z východního na západní pobřeží USA (kde jejich turné končí) – a cestou navštívili státy jako Missouri, Ohio, Indiana, Illinois a Texas. Co se týče jejich setlistu, jak jsme si všimli již v našem minulém článku, Chuck nedávno v rozhovoru pro setlist.fm potvrdil, že kapela na jejich každovečerních setlistech na tomto turné představila nový koncept „divokých karet“. To znamená, že stále existuje stabilní seznam písní, které Simple Plan hrají každou noc, v setlistu se mimo to nacházejí také 3 až 4 místa, na jejichž místě se písně každou noc mění. Díky tomu tak budou moci fanoušci, kteří kapelu na turné zachytí na více jak jednom koncertu, zažít pokaždé trochu jinou show.

Poslechněte si, jak Chuck mluví o tomto novém konceptu „divokých karet“ na setlistu v rozhovoru pro server setlist.fm:

Foto update

A nyní se již pojďme společně podívat na samotné koncerty posledních dní. Aktualizovali jsme naší fotogralerii, ve které nyní najdete senzační nové fotografie z následujících koncertů:

7. 11. – Grand Rapids, MI
8. 11. – Nashville, TN
9. 11. – Cincinnati, OH
10. 11. – Indianapolis, IN
12. 11. – Kansas City, MO
13. 11. – Sauget, IL

Kluci nás také samozřejmě nezapomínají zásobovat hromadou krásných fotografií pořízených mimo pódium – v galerii proto najdete také složku s photoshooty kapely pořízenými na tomto turné Chadym: