Baskytarista The Vamps si koupil vinyl No Pads

Kanadská odnož nahrávací společnosti Universal Music včera na Twitteru zmínila, že její reprezentanti vzali členy populární britské kapely The Vamps nakupovat vinylové desky a z fotografie, která se nám z tohoto velkého nákupu donesla, nám prozradila, že jeden ze členů si vybral desku, která nám něco málo říká!

Ano, Connor Ball, baskytarista The Vamps si zakoupil limitovanou edici vinylu prvního alba Simple Plan ‚No Pads, No Helmets… Just Balls‘ a hrdě s ní po boku svých další nových úlovků (jako Twenty One Pilots nebo Green Day) zapózoval na fotce pořízené labelem Universal. A my mu jeho vkus rozhodně schvalujeme!

Podle všeho v obchodě s hudebninami The Vamps také natočili další epizodu „The LP Spree“ tohoto labelu, což by mohlo znamenat, že se v ní možná členové The Vamps vyjádří zrovna k debutovému albu Simple Plan. Dáme vám vědět, jakmile jen bude tato epizoda venku.

Mezitím si můžete prohlédnout výše zmíněnou fotografii:

Chtěli byste získávat měsíční rekapitulace novinek ze SimplePlan.cz na e-mail, případně upozornění na nejdůležitější zprávy? Přihlašte se k odběru našeho českého newsletteru!
Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes