EXKLUZIVNĚ: Bowling For Soup na stagi na Reading Festivalu oznámili UK turné se Simple Plan příští rok!

V tuto chvíli je hlavním cílem Simple Plan dokončit nahrávání jejich 6. alba ve studiu a následně se vypravit na co-headlinové turné se State Champs po USA, po čemž by buď na konci letošního roku nebo na začátku roku 2020 mělo následovat vydání nové desky. Ale co bude následovat pak? Samozřejmě turné. Ale kde, kdy… a s kým? A zatímco žádná z těchto informací nebyla v tuto chvíli zatím oficiálně potvrzena ze strany Simple Plan, my už možná odpověď na všechny tyto tři otázky známe.

Podle dvou našich různých zdrojů na jejich včerejším koncertě na britském festivalu Reading oznámily americké pop-punkové legendy Bowling For Soup svému publiku, že se (do Velké Británie, resp. do Evropy) vrátí již v únoru – a to na turné se Simple Plan.

Toto oznámení s sebou samozřejmě přináší další spoustu otázek: kdo bude headlinerem, nepříklad? Bowling For Soup tourují ve Velké Británii téměř bez přestání, a to v halách pro 5000 lidí, což rozhodně není velikost hal, které by na své UK turné bookovali Simple Plan. To nás však dovádí k další otázce – bude se jednat pouze o UK turné, nebo o celoevropské turné? Vzhledem k tomu, že Bowling For Soup se v poslední dekádě Evropě jako takové na turné spíše vyhýbali a jejich popularita zde rozhodně nedosahuje popularity Simple Plan, headlinerem evropského turné by byli s největší pravděpodobností spíše SP.

Nezbývá nám však vyčkat, až Simple Plan a/nebo Bowling For Soup toto turné oficiálně oznámí a my se dozvíme jak to ve skutečnosti bude příští únor vypadat.

Zašli byste se podívat na společné turné těchto dvou kapel? Dejte nám vědět v komentářích!

UPDATE (27. srpna)

Podle nových, stálé však neoficiálních informací, by se mělo jednat o headlinové turné Bowling For Soup po Velké Británii se Simple Plan a Not Ur Girlfriendz jako předkapelami. Jeho oficiální oznámení se očekává v průběhu příštího týdne.