Chuck na druhém dni Canada Reads obdržel povzbuzující řeč od Pierra a postoupil do dalšího kola!

Dnes dopoledne se Chuck Comeau zúčastnil druhého dne debat Canada Reads po boku dalších panelistů tohoto populárního kanadského souboje knih. Jak již víte, Chuck v této soutěži obhajuje knihu ‚Homes‘ syrského autora Abu Bakr al Rabeeaha a jeho kanadské učitelky Winnie Yeung a díky svým skvělým debatním schopnostem se mu dnes opět podařilo úspěšně postoupit do dalšího kola, které se bude konat zítra v rámci třetího dne Canada Reads, kde nyní zbývají celkem už jen 3 panelisté.

V průběhu dnešní debaty Chuck mimo jiné obdržel také nečekanou, ale velmi pěknou povzbuzující řeč od svého kamaráda z kapely Pierra Bouviera, který také nezapomněl zmínit, jak dobrý je Chuck právě v debatování. Celou debatu si můžete spustit na videu níže a pokud vás zajímá přímo Pierrova povzbuzující řeč, můžete si ji najít v čase 32:41. Český překlad pak naleznete pod videem:

„Ahoj Chucku,

tady Pierre. Jen jsem ti chtěl poslat tuto zprávu, abych ti popřál hodně štěstí! Jsme přáteli již většinu našeho života a v kapelách společně hrajeme už 25 let.. Jsi jedním z nejchytřejších lidí, které znám a jsi naprosto nezastavitelným, obzvlášť když se jedná o debatování. Takže jdi do toho, buď sám sebou, věz, že to máš v kapse a jdi tam a přesvědč celý svět. A vyhraješ!“

– Pierre Bouvier –