FOTKY: Simple Plan na Winter Classic

Simple Plan strávili celý 1. leden na zápase Winter Classic 2016, kde nejprve zahráli kanadskou národní hymnu [video] a později také svůj vlastní krátký set.

Naneštěstí byli Simple Plan na programu dne až během přestávky mezi druhou a třetí třetinou, což znamenalo, že mnoho televizních kanálů v ten moment přeplo do komerční přestávky a většina z nich tak odvysílala jen velmi krátkou část vystoupení Simple Plan. Z odezvy fanoušků je známo, že kapela zahrála minimálně tři songy – Boom, Welcome To My Life a Shut Up.

Povzbuzování týmu Montreal Canadiens ze strany Simple Plan podle všeho pomohlo, neboť v zápase proti Boston Bruins zvítězili se závěrečným skóre 5:1.

V galerii se již nyní můžete podívat na několik fotografií Simple Plan z tohoto nezapomenutelného dne: