Jeff ve svém domácím nahrávacím studiu pracuje na prvních nápadech

Se začátkem podzimu nadešel čas na to, aby členové Simple Plan splnili svůj slib a začali pomaličku pracovat na svém nadcházejícím albu. A zatímco ještě stále čekáme na potvrzení, jestli Chuck s Pierrem v Los Angeles již započali své skladatelské sessions, vypadá to, že někteří členové kapely na opačné straně Severní Ameriky již své vlastní práce započali.

Jeff Stinco, který žije v Montrealu, před dvěma dny publikoval na Instagramu nové foto, na kterém jej můžeme vidět, jak pracuje na nových nápadech ve svém domácím studiu. Hlavní kytarista kapely tuto fotografii doplnil o popisek, ve kterém píše:

„Konečně se dostávám k tomu, že nahrávám nějaké nápady na svůj harddisk. #domacistudio #nahravani“

– Jeff Stinco –

Pokud Jeff skutečně začal pracovat na nových nápadech týkajících se nové hudby Simple Plan, pak můžeme proces tvorby šestého alba považovat za zahájeny. Vím, že mnozí z vás jsou již velice netrpěliví, a chtějí vědět, kdy konečně budete moci znovu uslyšet ve svých sluchátkách novou hudbu Simple Plan, nicméně v tuto chvíli by bylo téměř nemožné z kapely dostat nějaké konkrétní datum vydání tohoto alba.

I přesto však fanoušci mohou spát klidně – kapela si je velmi dobře vědoma, že jejich fanoušci čekají již v tuto chvíli a nové album již dlouhou dobu a jejich cílem je vydat alespoň nějakou hudbu (ikdyby se nejednalo o celé album) snad již začátkem příštího roku. Konkrétně to bude více jasné, jakmile se kluci do procesu skládání ponoří trochu hlouběji. Pro další novinky ohledně 6. alba Simple Plan nezapomeňte sledovat naše novinky a také tuto speciální sekci na SimplePlan.cz: