Crew & ostatní

CREW KAPELY NA TURNÉ
[Poznámka: následující medailonky o každém ze členů současného crew Simple Plan byly sepsány a zaslány SimplePlan.cz přímo samotnými členy crew. Z toho důvodu prosím udržujte na paměti, že 0-100% těchto informací může být nepravdivá. Ale byla by škoda se s vámi o ně nepodělit. Bylo mi také řečeno, abych dodala: „Crew jsou blázínci. Jsou to skvělí kluci, velmi přátelští.“ Takže, díky kluci.]
SIM KLUGERMAN

Kdo je to? Sim je tour manažerem Simple Plan, a zároveň také jejich merch guyem a fotografem.
Odkud ho můžete znát? Sima najdete všude okolo, jak se stará o kapelu a počítá trička. Sim věří v jednu univerzální pravdu: vypraví se kamkoliv, kam ho vítr zavane. To on vkládá „Sim“ do „Simple“.
Na sociálních sítích: Twitter | Instagram

CHADY AWAD

Kdo je to? Chady je osobním fotografem a kameramanem Simple Plan.
Odkud ho můžete znát? Chady pobíhá po pódiu a snaží se zachytit perfektní záběry, které by ukázaly skutečné talenty a umění této kapely. Chady se narodil jako Olejový princ v Saudské arábii. Po hádce se svým otcem, králem, ohledně toho, co je lepší: Pop Tarts z toasteru nebo z mrazáku, Chady urychleně opustil svůj mizerný domov a nalezl útočiště v Montrealu. Dnes je mistrným fotografem a také mistrným lingvistou, jelikož hovoří více jak 11 jazyky, včetně jazyka Navajo, který se učí každý den ve svém lůžku v autobuse… sám.
Na sociálních sítích:: Instagram

FRANK JOLY

Kdo je to? Frank je zvukařem Simple Plan a nejlepším kamarádem kapely
Odkud ho můžete znát? Franka najdete v FOH (front of house – pracoviště zvukaře před pódiem), kde mixuje živý zvuk kapely během koncertu. Frank pochází z prostého prostředí: byl vychován na farmě – na tabákové farmě, abychom byli přesní. Nikdy nekouřil, ale miluje tuto vůni. Frank trénuje, aby se stal olympionikem v rychlé chůzi a na Olympiádě v roce 2020 bude soutěžit za Kanadu.
Na sociálních sítích: Instagram

MIKE „COWBOY“ OKSMAN

Kdo je to? Kytarový technik Simple Plan, který se na pódiu stará o Jeffa a Davida
Odkud ho můžete znát? Cowboy si rád užívá nohých radostí života, jakými jsou pivo, whisky a vodka. Před prací pro SP byl Cowboy obchodníkem s pivem – prodával ileálně pivo ve 20. letec 20. století. Rád říká, že „pivo je boží dech“. Ale především, Cowboy je jemná duše, která miluje fotografování. Ocení pěkný úsměv víc, než cokoliv jiného. Jeho fotografické kvality můžete sledovat na jeho Instagramu.
Na sociálních sítích: Instagram

MATHEW „MITCH“ FRUITMAN

Kdo je to? Technik kytar a bicích pro Simple Plan, který se a pódiu stará o Chucka, Seba a Pierra.
Odkud ho můžete znát? Mathewa můžete spatřit, jak pobíhá po pódiu, a snaží se seč může. Je to dobrý pracant a pracuje o to tvrději, aby dosáhl větší moci. Mathew je oddaným buddhistou. Během jeho dnů volna ho můžete najít, jak sleduje ptáky, či si užívá dalších minimalistických aktivit, zatímco má na sobě sandále a čepku ewoka. Často drží slib mlčenlivosti, aby dosáhl nirvány. To je pro kapelu obzvlášť obtížné, ale jeho ticho mluví víc než jeho vlastní hlas, který hovoří jen francouzsky, ne anglicky.
Na sociálních sítích: Instagram

DIDIER LACHANCE

Kdo je to? osvětlovač Simple Plan. Stará se o celou světelnou show.light show. Včetně ostře blikajících světel, které tak moc miluje.
Odkud ho můžete znát? Najdete ho ve Front of House společně s jeho nejlepším kámošem Frankem Joly. Často vydává světelné signály pomocí svého nosu. Jeho schopnosti a dovednosti jsou nepřekonatelné. Je známý jako nejlepší osvětlovač v Kanadě. To potvrdil i sám vůdce Kanady, premiér Justin Trudeau, v jehož domě v Ottawě si LaChance často užívá pozvání na oběd. Didier je skvělý chlap a vždycky je šťastní, a to i tehdy, když je nešťastný.

BÝVALÍ ČLENOVÉ CREW
PATRICK LANGLOIS
Kdo to je? bývalý webmaster oficiální stránky / kameraman / fotograf / módní návrhář / model / spoluvlastník Role Model Clothing / moderátor Man Of The Hour Hour
Kde jste ho mohli vidět? Nejenže se vyskytuje ve většině videoklipů SP, ale je taky s nimi na všech cestách, na koncertech a je to také ten, který nám přináší novinky na simpleplan.com. Na DVD: A Big Package For You je mu věnována celá kapitola. Patrick made cameos in a number of Simple Plan music videos and as a very close friend to the members o Simple Plan was known by the fans as the "6th member of Simple Plan". He was also in charge of the "A Big Package For You" DVD, which even feature one whole 'chapter' about him and from 2006 also co-hosts the Man Of The Hour show alongside Sebastien. He has not toured with Simple Plan since 2009. Patrick has since then established a career as a popular TV and radio host in Canada.
PATRICK "FRENCHIE" OUIMET
Kdo to je? bývalý technik SP, který pomáhal s přípravou nástrojů před koncertem
Kde jste ho mohli vidět? Frenchie byl několikrát zmíněn v Man Of The Hour Hour, dokonce napsal jednou i jeden MOTH blog. Zahlédnout jste ho mohli dokonce i v Praze, kde se pohyboval téměř vždy kolem Patrika (např. zde).
JAYE MURPHY
Kdo to je? bývalý osvětlovač Simple Plan
Kde jste ho mohli vidět? Jaye v minulých letech řídil světelnou show na koncertech SP z front of house, takže byl ke spatření na mnohých vlozích a fotografiích z turné. Naposledy se Simple Plan touroval v roce 2015.
OSTATNÍ
ERIC LAWRENCE
Kdo to je? manažer SP (spoluvlastní firmu Coalition Entertainment)
Kde jste ho mohli vidět? Erica jste mohli zahlédnout třeba na DVD: ABPFY, kde o Jeffovi říká, že "má hodně vlasů". Dále je na několika fotkách (po Sebově levé ruce) i se členy SP.
Řekl o SP: "Tato kapela pracuje tak tvrdě. Za celé ty roky, co jsem v tomto byznysu jsem nepoznal kapelu, která by takto tvrdě dřela na svých kariérách."
FRED "BARNIK" JEROME
Kdo to je? grafický designer SP a RM
Kde jste ho mohli vidět? Fredovu grafickou práci jistě znáte skoro ze všeho, co Simple Plan kdy vydali: alba, plakáty, kniha nebo merchandise. Fred se také objevil v několika epizodách MOTH (jako Fred "The Cheese Guy").
Na sociálních sítích: Instagram
FRANK BORIN
Kdo to je? režisér hudebních videoklipů a reklam
Kde jste ho mohli vidět? Frank je velmi blízkým přítelem SP. Hlavně proto, že natáčel několik jejich videoklipů (I'd Do Anything, Addicted, I'm Just A Kid, Don't Wanna Think About You, When I'm Gone, Jet Lag). Mohli jste ho tedy zahlédnout na jejich natáčeních. Dále jste ho mohli slyšet v jednom díle Man Of the Hour Hour, kde mu Seb s Patrickem volali. Na Twitteru ho najdete pod @FrankBorin
ANDY KARP
Kdo to je? viceprezident A&R pro Lava/Atlantic (nahrávací společnost SP)
Kde jste ho mohli vidět? Andyho jste mohli zahlédnout téměř na začátku DVD: A Big Package For You, kde amatérsky zpívá "Addicted" od Simple Plan.
Řekl o SP: „Jejich bubeník mi zavolal a předstíral, že je jejich manažer. Poslal mi nějaké jejich nahrávky a začali jsme spolu mluvit a vyvíjet naše vztahy.“
TOM CHENEY
Kdo to je? majitel a provozovatel Idobi rádia
Kde jste ho mohli vidět? Tom pomáhal Sebovi a Patrickovi s jejich pořadem Man Of The Hour, když byl ještě vysílán na Tomově rádiové stanici Idobi Radio. Je to také přítel Seba a Patricka a dodnes ho můžeme vidět jak s kluky tweetuje.
JOSÉ THEODORE
Kdo to je? kanadský hokejový brankář
Kde jste ho mohli vidět? Chuck je velice hrdý na to, že je kamarádem hokejové hvězdy Josého Theodora a svůj obdiv k němu často oznamuje na svém Twitteru odkazy na články o Josém a podobně. José Théodore také se Simple Plan v roce 2004 vystoupil na jednom pódiu, když si s nimi zahrál cover písně "American Jesus".

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes