Crew & ostatní

CREW KAPELY NA TURNÉ
[Poznámka: medailonky označené hvězdičkou (*) byly sepsány a zaslány SimplePlan.cz přímo samotnými členy crew. Z toho důvodu prosím udržujte na paměti, že 0-100% těchto informací může být nepravdivá. Ale byla by škoda se s vámi o ně nepodělit. Takže, díky kluci.]
DANNY VANCE

Kdo je to? Danny je tour manažerem Simple Plan.
Odkud ho můžete znát? Tento sympaťák z Británie se k turné Simple Plan poprvé připojil na prvním headlinovém turné v Evropě v roce 2016, kde měl na starosti všechny tři kapely zároveň – The Bottom Line, Ghost Town a Simple Plan. Vrátil se poté opět na evropské turné v květnu 2016, kdy se mu práce trochu ulehčila, neboť se musel postarat už „jen“ o dvě kapely – The Bottom Line a Simple Plan. V roce 2017 se opět vrací, a to jako tour manažer Simple Plan i mimo Evropu – zatím je potvrzen na všechny nadcházející koncerty SP v roce 2017.
Na sociálních sítích: Instagram

SIM KLUGERMAN *

Kdo je to? Sim je merch guyem Simple Plan a také jejich fotografem.
Odkud ho můžete znát? Sima najdete všude okolo, jak se stará o kapelu a počítá trička. Sim věří v jednu univerzální pravdu: vypraví se kamkoliv, kam ho vítr zavane. To on vkládá „Sim“ do „Simple“. Sim se Simple Plan touroval několikrát již v minulosti, ale oficiálně je členem crew of roku 2010.
Na sociálních sítích: Twitter | Instagram

CHADY AWAD *

Kdo je to? Chady je osobním fotografem a kameramanem Simple Plan.
Odkud ho můžete znát? Chady pobíhá po pódiu a snaží se zachytit perfektní záběry, které by ukázaly skutečné talenty a umění této kapely. Chady se narodil jako Olejový princ v Saudské arábii. Po hádce se svým otcem, králem, ohledně toho, co je lepší: Pop Tarts z toasteru nebo z mrazáku, Chady urychleně opustil svůj mizerný domov a nalezl útočiště v Montrealu. Dnes je mistrným fotografem a také mistrným lingvistou, jelikož hovoří více jak 11 jazyky, včetně jazyka Navajo, který se učí každý den ve svém lůžku v autobuse… sám. Chady začal s SP tourovat v roce 2012.
Na sociálních sítích: Instagram

FRANK JOLY *

Kdo je to? Frank je zvukařem Simple Plan a nejlepším kamarádem kapely
Odkud ho můžete znát? Franka najdete v FOH (front of house – pracoviště zvukaře před pódiem), kde mixuje živý zvuk kapely během koncertu. Frank pochází z prostého prostředí: byl vychován na farmě – na tabákové farmě, abychom byli přesní. Nikdy nekouřil, ale miluje tuto vůni. Frank trénuje, aby se stal olympionikem v rychlé chůzi a na Olympiádě v roce 2020 bude soutěžit za Kanadu.
Na sociálních sítích: Instagram

DIDIER LACHANCE *

Kdo je to? osvětlovač Simple Plan. Stará se o celou světelnou show. Včetně ostře blikajících světel, které tak moc miluje.
Odkud ho můžete znát? Najdete ho ve Front of House společně s jeho nejlepším kámošem Frankem Joly. Často vydává světelné signály pomocí svého nosu. Jeho schopnosti a dovednosti jsou nepřekonatelné. Je známý jako nejlepší osvětlovač v Kanadě. To potvrdil i sám vůdce Kanady, premiér Justin Trudeau, v jehož domě v Ottawě si LaChance často užívá pozvání na oběd. Didier je skvělý chlap a vždycky je šťastní, a to i tehdy, když je nešťastný.

CHRIS ADOLPH

Kdo je to? kytarový technik Seba a Pierra a technik bicích Chucka
Odkud ho můžete znát? Je k vidění na pódiu, jak se stará o kytary a bicí, chodí okolo a natáčí každodenní vlogy pro svůj kanál na YouTube, který má se svou přítelkyní. Poprvé se na turné objeví na jaře 2017.
Na sociálních sítích: Twitter | Instagram

MIKE „COWBOY“ OKSMAN *

Kdo je to? Kytarový technik Simple Plan, který se na pódiu stará o Jeffa a Davida
Odkud ho můžete znát? Cowboy si rád užívá nohých radostí života, jakými jsou pivo, whisky a vodka. Před prací pro SP byl Cowboy obchodníkem s pivem – prodával ileálně pivo ve 20. letech 20. století. Rád říká, že „pivo je boží dech“. Ale především, Cowboy je jemná duše, která miluje fotografování. Ocení pěkný úsměv víc, než cokoliv jiného. Jeho fotografické kvality můžete sledovat na jeho Instagramu.
Na sociálních sítích: Instagram

BÝVALÍ ČLENOVÉ CREW
PATRICK LANGLOIS
Kdo to je? bývalý webmaster oficiální stránky / kameraman / fotograf / módní návrhář / model / spoluvlastník Role Model Clothing / moderátor Man Of The Hour Hour
Kde jste ho mohli vidět? Nejenže se vyskytuje ve většině videoklipů SP, ale je taky s nimi na všech cestách, na koncertech a je to také ten, který nám přináší novinky na simpleplan.com. Na DVD: A Big Package For You je mu věnována celá kapitola. Patrick se tak= objevil v mnoha vidoeklipech Simple Plan, a jako blízký přítel členů SP si vysloužil přezdívku "šestý člen Simple Plan". Na DVD "A Big Package For You", které režíroval, je mu dokonce věnováa celá jedna kapitola. Od roku 2006 se Sebem moderuje rádiový pořad Man Of The Hour. Po svém odchodu od Simple Plan v roce 2009 se v Kanadě proslavil jako moderátor televizních a rádiových pořadů.
Na sociálních sítích: Twitter | Instagram
PATRICK "FRENCHIE" OUIMET
Kdo to je? bývalý technik SP, který pomáhal s přípravou nástrojů před koncertem
Kde jste ho mohli vidět? Frenchie byl několikrát zmíněn v Man Of The Hour Hour, dokonce napsal jednou i jeden MOTH blog. Zahlédnout jste ho mohli dokonce i v Praze v roce 2008, kde se pohyboval téměř vždy kolem Patrika (např. zde). Od Simple Plan odešel cca okolo roku 2009.
SEAN "DONKEY" MAESTRI
Kdo to je? bývalý technik SP, který pomáhal s přípravou nástrojů před koncertem (konkrétně Chuckovi, Sebovi a Pierrovi
Kde jste ho mohli vidět? Sean byl často k viděn na různých videích a vlozích Simple Plan a samozřejmě také před každým koncertem, kdy pilně kontroloval a seřizoval nástroje na každou show. Se Simple Plan naposledy touroval v květnu roku 2016.
JAYE MURPHY
Kdo to je? bývalý osvětlovač Simple Plan
Kde jste ho mohli vidět? Jaye v minulých letech řídil světelnou show na koncertech SP z front of house, takže byl ke spatření na mnohých vlozích a fotografiích z turné. Naposledy se Simple Plan touroval v roce 2015.
MATHEW "MITCH" FRUITMAN *
Kdo je to? Bývalý technik kytar a bicích pro Simple Plan, který se a pódiu staral o Chucka, Seba a Pierra.
Odkud ho můžete znát? Mathewa jste mohli spatřit, jak pobíhá po pódiu, a snaží se seč může. Je to dobrý pracant a pracuje o to tvrději, aby dosáhl větší moci. Mathew je oddaným buddhistou. Během jeho dnů volna ho můžete najít, jak sleduje ptáky, či si užívá dalších minimalistických aktivit, zatímco má na sobě sandále a čepku ewoka. Často drží slib mlčenlivosti, aby dosáhl nirvány. To bylo pro kapelu obzvlášť obtížné, ale jeho ticho mluvilo víc než jeho vlastní hlas, který hovoří jen francouzsky, ne anglicky. Naposledy touroval se Simple Plan na konci roku 2016.
Na sociálních sítích: Instagram
CALLUM AMIES
Kdo je to? kytarový technik Jeffa
Odkud ho můžete znát? Callum je zpěvákem kapely The Bottom Line, která předskakovala Simple Plan třikrát na jejich evropských turné v roce 2016 a 2017. Na turné v roce 2017 se zároveň připojil i ke crew Simple Plan, jako Jeffův kytarový technik. Na sociálních sítích: Twitter | Instagram
OSTATNÍ
ERIC LAWRENCE
Kdo to je? manažer SP (spoluvlastní firmu Coalition Entertainment)
Kde jste ho mohli vidět? Erica jste mohli zahlédnout třeba na DVD: ABPFY, kde o Jeffovi říká, že "má hodně vlasů". Dále je na několika fotkách (po Sebově levé ruce) i se členy SP.
Řekl o SP: "Tato kapela pracuje tak tvrdě. Za celé ty roky, co jsem v tomto byznysu jsem nepoznal kapelu, která by takto tvrdě dřela na svých kariérách."
FRED "BARNIK" JEROME
Kdo to je? grafický designer SP a RM
Kde jste ho mohli vidět? Fredovu grafickou práci jistě znáte skoro ze všeho, co Simple Plan kdy vydali: alba, plakáty, kniha nebo merchandise. Fred se také objevil v několika epizodách MOTH (jako Fred "The Cheese Guy").
Na sociálních sítích: Instagram
FRANK BORIN
Kdo to je? režisér hudebních videoklipů a reklam
Kde jste ho mohli vidět? Frank je velmi blízkým přítelem SP. Hlavně proto, že natáčel několik jejich videoklipů (I'd Do Anything, Addicted, I'm Just A Kid, Don't Wanna Think About You, When I'm Gone, Jet Lag). Mohli jste ho tedy zahlédnout na jejich natáčeních. Dále jste ho mohli slyšet v jednom díle Man Of the Hour Hour, kde mu Seb s Patrickem volali. Na Twitteru ho najdete pod @FrankBorin
ANDY KARP
Kdo to je? viceprezident A&R pro Lava/Atlantic (nahrávací společnost SP)
Kde jste ho mohli vidět? Andyho jste mohli zahlédnout téměř na začátku DVD: A Big Package For You, kde amatérsky zpívá "Addicted" od Simple Plan.
Řekl o SP: „Jejich bubeník mi zavolal a předstíral, že je jejich manažer. Poslal mi nějaké jejich nahrávky a začali jsme spolu mluvit a vyvíjet naše vztahy.“
TOM CHENEY
Kdo to je? majitel a provozovatel Idobi rádia
Kde jste ho mohli vidět? Tom pomáhal Sebovi a Patrickovi s jejich pořadem Man Of The Hour, když byl ještě vysílán na Tomově rádiové stanici Idobi Radio. Je to také přítel Seba a Patricka a dodnes ho můžeme vidět jak s kluky tweetuje.
JOSÉ THEODORE
Kdo to je? kanadský hokejový brankář
Kde jste ho mohli vidět? Chuck je velice hrdý na to, že je kamarádem hokejové hvězdy Josého Theodora a svůj obdiv k němu často oznamuje na svém Twitteru odkazy na články o Josém a podobně. José Théodore také se Simple Plan v roce 2004 vystoupil na jednom pódiu, když si s nimi zahrál cover písně "American Jesus".

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes