Limitovaná „Tour edice“ alba No Pads, No Helmets… Just Balls nyní v prodeji!

Už jen méně jak dva týdny zbývají do doby, než se Simple Plan opět ocitnou v letadle do Austrálie, kam konečně přivážejí své speciální turné k 15. vrýročí alba No Pads, No Helmets… Just Balls. A aby byli místní fanoušci o to více natěšení na to, co je na tomto turné Simple Plan čeká, kapela nyní vydala právě v Austrálii speciální limitovanou „Tour Edici“ tohoto svého debutového alba.

Jak jsme již předeslali před měsícem, kromě všech No Pads hitovek, na které jste z originálního alba zvyklí, bude tato Tour Edice obsahovat také několik bonusovek (One By One, Grow Up, Vacation a Happy Together), stejně jako akustickou verzi Perfect a také několik živáků z loňských No Pads koncertů (konkrétně Addicted a Perfect – živě z Kalifornie.

Toto album je vydáváno jako limitovaná edice a proto jsou její fyzické kopie k dostání v tuto chvíli zatím pouze v Austrálii a na Novém Zélandu. V tuto chvíli se pro vás snažím zjistit, jestli dojde k vydání této edice i mimo tyto dvě země, nicméně mezi tím si toto album můžete buď zakoupit digitálně na iTunes nebo si jej jednoduše streamovat přes Spotify: