Main Event VIP upgrade: co fanouškům nabízí nový druh VIP vstupenek na koncertech Simple Plan?

Na australském turné letos v dubnu Simple Plan představili nový typ VIP upgradu na svých koncertech, zvaný ‚Main Event‘ (v překladu ‚Hlavní událost‘). Podobně jako tomu je u již etablované Post-Game (‚Pizza Párty‘), si fanoušci mohou zakoupením speciální VIP vstupenky zlepšit svůj zážitek z koncertu SP, který jim dává možnost setkat se se členy kapely a odnést si několik suvenýrů.

V tuto chvíli Simple Plan nabízejí na svém turné hned čtyři druhy ‚zážitků pro fanoušky‘: Soundcheck Párty (odehrává se před koncertem, je dostupná výhradně členům SP Crew), Pre-Game (odehrává se před koncertem, nutno dokoupit k normální vstupence zvlášť), Main Event (odehrává se těsně před koncertem a v jeho průběhu, nutno dokoupit k normální vstupence zvlášť) a Post-Game (odehrává se po koncertě, nutno dokoupit k normální vstupence zvlášť, známá jako ‚Pizza Párty‘). Vzhledem k tomu, že soundchecky a pizza párty jsou mezi fanoušky už proslulé, pojďme se nyní podívat na novinku Main Event, která bude dostupná také fanouškům v Jižní Americe!

Sally z Austrálie se nám přihlásila poté, co jsme na sociálních sítích vyzvali účastníky australských Main Eventů, aby nám o jejich zkušenostech s tímto novým VIP upgradem prozradili něco ze své vlastní zkušenosti. Pojďme se tedy není podívat na to, co je vlastně Main Event, který mimo jiné nabízí i sledování koncertu z boku pódia, zač a jaký je ve srovnání s dalšími upgrady.

Tady je exkluzivní pohled na Main Event v Sydney slovy jeho účastnice Sally:

Když jsme dorazili k hale, u pokladny jsem si vyzvedla svůj meet & greet backstage pass. Podle instrukcí z emailu, který mi došel, nás měl Chady vyzvednout u boxu zvukaře ve 20 hodin (po předkapelách). Tam jsem se také setkala s ostatními účastníky Main Eventu – bylo nás celkem 10. Čekali jsme a netrpělivě jsme vyhlíželi Chadyho, ale nakonec to byl Danny, jejich tour manažer, který nás přišel vyzvednout. Vzal nás do zákulisí a vysvětlil nám, že musíme respektovat, že toto je prostor kluků z SP a musíme zůstat pouze tam, kde nám ukázal.


Jeff, Seb a Chuck se připravují před koncertem v Sydney.

Poté odešel, aby zjistil, jestli jsou kluci připraveni se s námi setkat. Vešli jsme dovnitř a byli jsme přivítáni mnoha objetími a plácnutími. Strávili jsme asi 10 minut klábosením a pořizováním selfie, než jsme byli uvedeni do prostoru vedle pódia. Byli jsme tam jako první a pak už jsme jen vyčkávali. Světla pohasla a show začala. Myslím si, že to bylo skvělé místo, odkud jsme mohli sledovat koncert – a co víc, nemuseli jsme se mačkat dole v davu. [Jen jsme si museli] dávat pozor na dráty kolem nás a také jsme se museli vyhýbat Chrisovi, jelikož jsme byli blízko Sebových kytar. Takže si umíš představit, že kolem celkem dost pobíhal, aby všechno běželo podle plánu.


Sallyin výhled z pravé části pódia v rámci VIP upgradu Main Event.

[Hromadná fotka s kapelou na pódiu] se pak odehrála myslím někdy mezi Summer Paradise a Crazy. Na fotce to ale vypadá, že je nás mnohem víc, než 10, a to proto, že kluci také přizvali několik lidí z publika.

Když koncert skončil, počkali jsme na pódiu, odkud nás Danny vzal zpátky do zákulisí, kde nám dal naše trička, podepsané setlisty a trsátka. Pak nám ukázal kudy můžeme vyjít ven.

Myslím si, že to za ty peníze rozhodně stálo. Byla to mnohem menší skupinka lidí, než na soundchecku a nebo na pizza párty, takže s každým mohli kluci strávit mnohem více času.“

– Sally (australská fanynka Simple Plan) –

Jelikož bude nadcházející květnové jihoamerické No Pads turné posledním headlinovým turné Simple Plan v letošním roce, neboť je čeká před zahájením prací na novém albu už jen Warped Tour a několik festivalů, Main Event bude letos dostupný právě pouze na koncertech v Brazílii.

V tuto chvíli jsou některé z VIP upgradů pro Jižní Ameriku již vyprodané. Dostupné zůstávají pouze Post-Game v Buenos Aires, Porto Alegre, Curitibě, Rio de Janeiru a Uberlandii. Main Event poté už pouze v Porto Alegre a v Curitibě. Více informací o VIP upgradech Main Event ($195), Pre-Game ($145) a Post-Game ($145) naleznete na těchto stránkách.