Nový klip Simple Plan bude politický: kapela chce s jeho pomocí pomoci Ukrajině

Stejně jako většina z nás, i členové Simple Plan byli hluboce zasaženi neprominutelnými činy Ruska na Ukrajině, která již více jak 2 měsíce čelí útokům ruských jednotek. Kapela se proto rozhodla nezůstat jen nečinně stát, ale jednat.

Dnes Simple Plan publikovali video se záběry z natáčení jejich nadcházejícího videoklipu k písni ‚Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)‘, který bude mít zítra světovou premiéru. V tomto videu kapela prozradila, že režisérem klipu je opět Jensen Noen, který v minulosti zrežíroval například klipy jako ‚The Antidote‘ nebo ‚Ruin My Life‘, a který také mimochodem pochází právě z Ukrajiny. S jeho pomocí a také s pomocí členů komparzu a crew, se kapele podařilo dát dohromady videoklip, jehož koncept se bude opírat o protiválečnou tematiku – a to se zaměřením právě na současný válečný konflikt na Ukrajině. Komparz lidí vystupujících ve videoklipu se pak kromě členů Simple Plan sestával právě z lidí pocházejících z Ukrajiny.

V již zmíněném videu ze zákulisí natáčení klipu kapela také potvrdila, že je jejich cílem pomocí tohoto videoklipu vytěžit peníze na pomoc ukrajinským rodinám a dětem, kteří se prakticky přes noc museli stát uprchlíky. Již zítra bychom se o této iniciativě měli dozvědět více, jakmile bude klip vydán.

Přečtěte si níže, co zatím kapela k videoklipu na svých sociálních sítích napsala:

„Videoklip k „Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)“ je pro nás velmi speciální. Než se s vámi o něj ale zítra podělíme, chtěli jsme vám dopřát malou ochutnávku ze zákulisí natáčení a ohledně toho, jak se tento projekt dával dohromady a jak moc pro všechny zúčastněné znamená. Od našeho režiséra Jensena Noena, přes cast a členy crew, kteří na něm pracovali, všichni měli k tomuto příběhu vlastní hluboce osobní a emocionální spojení. Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme, co tento nesmírně talentovaný tým společně vytvořil…💛💙💛💙“
– Simple Plan [Instagram] –

A níže se konečně můžete podívat na celé video ze zákulisí natáčení klipu ‚Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)‘. Na celý klip se pak můžete těšit již zítra!