Nový song „I Hate Everybody“ od Chada Teppera feat. Simple Plan vychází již příští týden!

Tak co.. jste připraveni na novou muziku? Je to tak! Právě včera bylo oznámeno, že již příští pátek, 17. září 2021, Chad Tepper vydává nový single „I Hate Everybody“ feat. Simple Plan. Podle obalu tohoto singlu [na který se v plné verzi můžete podívat zde], to vypadá, že se na písni s jistotou objeví alespoň Pierre Bouvier se svým hlasem. Vzhledem k tomu, že je ale ve featuringu kreditována celá kapela, je možné, že se do tvorby této písně zapojilo více členů Simple Plan.

A kdo je to Chad Tepper? Chad je americký YouTuber, pop-punkový zpěvák a také bývalý profesionální skateboardista, který se v minulosti proslavil například tím, že se stal součástí zábavného týmu influencerů zvaného Team 10 pod vedením Jakea Paula. V posledních několika měsících se Chad Tepper především věnoval experimentování s pop-punkovou muzikou. Kromě několika vlastních písní na Spotify má také na kontě několik spoluprací s dalšími velkými jmény tohoto hudebního žánru, jakými jsou například Bowling For Soup nebo Travie McCoy.

Další osobou, která se podílela na tvorbě „I Hate Everybody“ je Lexnour, kanadský hudební producent, specializující se na vysoce kvalitní trapové beaty. Jak Lexnoura, tak i Chada Teppera jste mohli v posledních dnech zaznamenat právě v okolí rodiny Pierra Bouviera a jeho rodiny, a to díky sociálním sítím právě Pierra a jeho ženy Lachelle.

Nezapomeňte si uložit odkaz na Spotify nové písně Chada Teppera se Simple Plan, případně i na dalších hudebních platformách – dostanete tak upozornění, jakmile dojde k jejímu vydání – uložte si odkaz zde.

Nakonec si pak níže můžete slédnout krátké video Chada, ve kterém se objevil i Lexnour, kde zpěvák oznamuje vydání této nové písně: