FAQ – často kladené dotazy

Kdo je to Patrick?

Patrick byl webmasterem oficiální stránky SP, jejich kamarádem už ze školy, fotografem, kameramenem, producentem DVD, spoluvlastníkem Role Model Clothing (společně s Pierrem a Chuckem), kolegou Seba v jejich pořadu Man Of The Hour Hour. Poté, co dostal nabídku pracovat pro stanici MusiquePlus jako reportér od SP odešel a dnes pracuje pro TV stanici Tele V jako reportér, kde má na starosti sociální média. Se Simple Plan již netouruje, ale občas se na některých speciálních Simple Plan akcích objeví.

V jakém programu vytváříš grafiku?

Používám Adobe Photoshop CS2.

Co jsou SP za hudební styl?

Simple Plan se neradi škatulkují do hudebních kategorií. Každé jejich CD má jiný nádech, zatímco první CD je spíše pop-punkové, druhé je víc pop-rockové, třetí je taková směska nových stylů a čtvrté je návratem ke stylu spíše prvního a druhého alba.

Kdy Simple Plan přijedou do *doplň si jakoukoliv město/zemi*?

V případě, že se vyskytnou nějaké zvěsti o tom, že by SP měli v plánu do určitě oblasti dorazit, se o tom sem tam zmíním v novinkách. Teprve až do bude na 100% jisté, že někde uspořádají koncert, najdete všechna jejich nadcházející koncertní data zde.

Jak můžu potkat Simple Plan?

Simple Plan jsou jednou z nejsnáze potkatelných kapel na světě. Říká se, že pokud je opravdu CHCEŠ potkat a jsou zrovna ve tvé oblasti, potkat je můžeš velmi snadno. Kluci vycházejí po každém ze svých koncertů ven, aby se potkali se svými fanoušky a někdy můžete mít i to štěstí, že na ně narazíte i před koncertem – kolem haly nebo někde na procházce ve městě, kde zrovna jsou. Můžete se také zúčastnit různých autogramiád, natáčení rádiových a televizních pořadů atd., kde je také velmi snadno potkáte. Dalším způsobem je poté stát se členem oficiálního fanklubu – SP Crew – kde máte příležitost se zúčastnit tzv. „soundcheck party“ před koncertem Simple Plan, kde uvidíte kluky zkoušet a později si je také budete moci nechat podepsat a vyfotit se s nimi.