Peter John dokumentuje v denních vlozích život na Warped Tour se Simple Plan

Na letošní Warped Tour si s sebou Simple Plan vzali nejen svého fotografa Chadyho Awada, ale zároveň se k nim na tuto dvouměsíční jízdu připojil i jejich starý kamarád Peter John z Austrálie, kterého si můžete pamatovat jako režiséra živáku ‚Live in Melbourne‘ [jeho záznam si můžete připomenout zde] a dalších překrásně natočených videí z koncertů Simple Plan. Kromě toho Peter také již nějakou dobu pracuje s Chuckem na dosud nevydaném dokumentu o návratu pop-punku Resurgence.

Život na Warped Tour je beze sporu v mnoha ohledech obtížný, ale zároveň jeho účastníkům nabízí neskonalé množství zábavy – a u crew kapely je toho jednou tolik! To byl také jeden z důvodů, proč se John rozhodl zachytit život na Warped Tour se Simple Plan skrze videa na YouTube, které publikuje již něco přes týden – a to jedno každý den. Pokud to takto stabilně bude pokračovat, máme o zábavu a novinky na celé léto vystaráno – proto se nezapomeňte přihlásit k odběru videí z Peterova YouTube kanálu (Backpack Filmmaker) nebo jednoduše pokračujte ve sledování zpráv na SimplePlan.cz – o všech videích vás budeme informovat.

Níže jsme si pro vás připravili playlist všech osmi dosud vydaných denních vlogů Petera Johna, které dokumentují vše od zákulisí na Warped Tour až po den volna crew ve Vegas. Užijte si je: