Přidán druhý koncert v Tokiu & oznámeny předkapely japonského turné

Poté, co Simple Plan dokončí nadcházející turné po USA a Kanadě na několik týdnů opět zamíří domů, aby pořádně načerpali síly na turné po jedné z jejich nejoblíbenějších zemí: Japonsku! Kapela se objeví ve městech Nagoya, Tokio a Osaka již letos v říjnu.

A kvůli vysoké poptévce Simple Plan právě přidali druhý koncert v Tokiu, na 17. října. Tento koncert se uskuteční v jiném (a trochu menším klubu), než druhý koncert následující den – Simple Plan vystoupí v klubu Tsutaya O-East, který má kapacitu 1300 osob. Další den je pak čeká klub Zepp Tokyo pro 2700 lidí.

Kromě této novinky tu máme také oznámení ohledně předkapel tohoto japonského turné! Na všech japonských koncertních datech Simple Plan doprovodí alternativní kanadské duo USS, které je stejně jako SP pod managementem Coaliton Music. Fanoušci v Nagoyi a na druhém koncertě v Tokiu (18. října) pak budou mít možnost vidět ještě jednu předkapelu – místní Dizzy Sunfist.

17říjCelý denTokio, JaponskoPředkapela: USS + Secret 7 LineTyp akce:koncert

Chtěli byste získávat měsíční rekapitulace novinek ze SimplePlan.cz na e-mail, případně upozornění na nejdůležitější zprávy? Přihlašte se k odběru našeho českého newsletteru!
Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes