První foto ze studia: Simple Plan včera začali nahrávat své 6. album

Je to oficiální: včera, 25. července 2019 se Simple Plan konečně posunuli z fáze skládacího procesu a oficiálně zahájili nahrávání svého 6. studiového alba.

Jeff Stinco tuto informaci včera potvrdil na své Instagramu, kde publikoval fotku právě ze studia, na kterém se pyšní svým hudebním gearem. Co se týče toho, jaké studio si kluci pro nahrávání nového alba zvolili, můžeme prozatím pouze hádat z Jeffova tagování lokace jeho fotky ze studia, které poukazuje na to, že se studio nachází někde v Severním Hollywoodu, v Kalifornii. Již brzy bychom se měli dozvědět více, včetně toho kde konkrétně kluci nové album nahrávají – a především s kým.

Mezitím si můžete v naší galerii prohlédnout plnou verzi nové fotografie Jeffa ze studia, kterou jsme zařadili do nového alba, výhradně určeného všem nadcházejícím snímkům z nahrávání 6. desky SP.

Nevíme jak vy, ale my už se nemůžeme dočkat všech nadcházejících updatů, které nás čekají: více informací o nové muzice, více fotek a kluci se snad také vrátí ke svým starým dobrým vlogům. Zůstaňte nám věrni, již brzy toho pro vás budeme mít více!

Nezapomeňte sledovat veškerý pokrok v tvorbě nového alba Simple Plan sledováním naší speciální sekce o 6. albu, kde najdete vše, co o této desce doposud víme!