První zprávy z natáčení nového videoklipu Simple Plan k ‚The Antidote‘

Sebastien Lefebvre a Jeff Stinco přiletěli tento týden do Kalifornie, kde se přidali ke svým kamarádům Pierrovi Bouvierovi a Chuckovi Comeau (kteří zde žijí). Účel jeji výletu byl jasný: natočit videoklip k jejich novému singlu ‚The Antidote‘.

Začátkem tohoto týdne Simple Plan zveřeknili na internetu výzvu pro své místní fanoušky, kteří by se chtěli zúčastnit natáčení klipu, aby byli součástí koncertní scény jejich nového klipu. Natáčení probíhalo včera, v pátek, 19. listopadu 2021 v The Villas na Marymount California University. Tento univerzitní kampus, jak můžete vidět na tomto videu, se skládá z několika vil, které univerzita studentům nabízí jako možnost velmi pohodlného rezidenčního ubytování. Nevíme jak vy, ale my z tohoto campusu chytáme celkem silné flashbacky na klip k ‚Perfect‘, co vy?

Ohledně konceptu tohoto videoklipu toho zatím moc nevíme – jediné, co víme je, že se nebude jednat pouze o „koncertní video“, ale mělo by obsahovat i nějakou dějovou linku. Jedním ze speciálních hostů, který se objevil na place pak byl Chad Tepper, který nedávno nahrál píseň s Pierrem.

V průběhu dne se pak Sebastien rozhodl průběžně natáčet krátké záběry z natáčení a dnes je dal dohromady a publikoval je jako reel na svém Instagramu. Nahlédněte pod pokličku spolu s námi:

Po natáčení koncertní scény, kluci z kapely s fanoušky ještě nějakou dobu pobyli a Pierre se dokonce rozhodl zničehonic uspořádat neplánovanou akustickou session právě jen pro zúčastněné fanoušky a zahrál jim zde hned několik hitů včetně I’d Do Anything, Welcome To My Life, Perfect a dokonce i novinku I Hate Everybody s Chadem Tepperem.

Podívejte se do naší galerie, kde již nyní najdete první foto, které jsme z natáčení získali od fanynky Jacqueline a také doporučujeme shlédnout následující videa, díky kterým zjistíte, jak to vypadalo na akustické session s Pierrem: