Sebastien o tom, co můžou fanoušci očekávat od nového alba Simple Plan v novém rozhovoru pro Alternative Press

Letos v létě se reportérům z Alternative Press podařilo na Warped Tour odchytit Seba Lefebvre ze Simple Plan a optat se ho při té příležitosti hned na několik zajímavých otázek a poznat tak tohoto kytaristu o trochu lépe. Otázky se točili okolo všemožných témat jako jaké jméno by podle něj mohla nést revivalová kapela SP, kterou současnou kapelu by naopak rád viděl coverovat písně SP, či jakou SP píseň by nyní rád zpětně přepsal… a nebyli by to správní reportéři, aby se rovnou nezeptali také na nadcházející album Simple Plan, které je v současné chvíli v prvopočátcích příprav.

Otázka od Alternative Press zněla: ‚Co mohou fanoušci očekávat od alba, které naváže na Taking One For The Team?‘ – a co na to odpověděl Seb? Přečtěte si sami!

Myslím si, že mohou očkávat prostě další zábavné album, víte? Pokaždé nám skládání trvá velice dlouho, takže si myslím, že tentokrát je plán takový, že začneme skládat hned, jak dojedeme domů z Warped Tour a jakmile budeme mít v rukou něco alespoň trochu dobrého, prostě to hned vydáme. Protože, víš, má to být zábava!

– Seb Lefebvre –

Rádi slyšíme, že Simple Plan stále plánují vydání svého alba co nejrychleji to bude možné a snad tedy nebude proces jeho tvorby tak dlouhý, jako obvykle (v minulosti tento proces trval v průměru cca rok a půl od konce tourování). Ze Sebových slov také navíc cítíme, že Chuckův nápad ‚vydávání nového alba po částech‘ (se kterým se svěřil v jednom z rozhovorů v první polovině letošního roku), je stále živý v mysli kapely, což by mohlo znamenat, že bychom mohli mít novou hudbu Simple Plan k dispozici o dost dříve, ale celé album by se vydávalo postupně, po několika částech.

Mohli by tedy kluci stihnout datum vydání alba v roce 2019? Držíme pěsti! Co byste ale od nového alba Simple Plan očekávali VY? Dejte nám vědět v komentářích!

V příštích několika měsících vás budeme i nadále informovat o všech podrobnostech procesu příprav 6. alba Simple Plan, takže pokud chcete být neustále v obraze o tom, co se děje, určitě sledujte naši novinkovou sekci. Veškeré hlavní novinky pak najdete shrnuty také ve speciální sekci k novému albu, kterou najdete kliknutím na odkaz níže: