Simple Plan & další umělci představili novou společnou verzi ‚Summer Paradise‘ v rámci livestreamu Music Matters Live From Home

V mnohých zemích světa je kvůli koronavirové pandemii bohužel stále téměř nemožné, aby se členové kapely v reálném životě spojili a zahráli si spolu. Singapurská hudební organizace Music Matters se to ale rozhodla změnit a díky kouzlu internetu vzájemně propojit hned několik umělců.

Pierre a Chuck ze Simple Plan se ujali role moderátorů speciálního livestream na YouTube kanále Music Matters, kde se k nim připojili členové australské kapely Sheppard, zpěvák Quest z Flipín, americký rapper Lil J, singapurská zpěvačka Rriley a indonéský zpěvák Teddy Adhitya. Na začátku livestreamu se všichni umělci představili a Pierre s Chuckem následně vedli konverzaci a dotazovali se jednotlivých umělců na jejich zkušenosti s produktivitou a kreativitou v izolaci a také představili vlastní tvorbu těchto umělců.

Zlatým hřebem livestreamu byla nová společná verze známého letního hitur Simple Plan – ‚Summer Paradise‘, která tak získala další obměnu. Podle Pierra tato speciální společná verze písně započala v Sebastienově studiu, jehož kytarovou nahrávku získal Pierre, po němž svým umem přispěli Jeff s Davidem a Chuck následně dodal ‚bicí‘ tleskáním do stehen. K Simple Plan se pak následně přidalo i zbytek výše zmíněných umělců, přičemž každý této písni dodal trochu jiné atmosféry.

Celý livestream Music Matters Live From Home včetně kolaborace umělců na nové verzi ‚Summer Paradise‘ (tu najdete v čase 48:32) najdete zde: