Simple Plan na Good Things Festivalu: host na pódiu & cover ‚Wonderwall‘

Hlavním důvodem, proč si Simple Plan letos v prosinci vyrazili do Austrálie, bylo jejich pozvání na místní Good Things Festival, kde se sešli po boku dalších hvězdných jmen alternativní scény, jako například Simple Creatures, Bad Religion, The Veronicas, A Day To Remember nebo Parkway Drive.

Tento třídenní festival přivezl tyto kapely do třech největších měst Austrálie: Melbourne, Sydney a Brisbane během minulého pátku, soboty a neděle. Fanoušci z celé Austrálie a nejbližšího okolí tak měli možnost vidět mnohé ze svých oblíbených kapel pohromadě na jednom festivalu – a měli se skutečně na co těšit.

Pojďme se nyní podívat na to, jak že to vlastně vypadal set Simple Plan, co říkáte? Vzhledem k tomu, že měli kluci k dispozici pouhou hodinku, aby předvedli, co umí, rozhodli se pro set o 14 vlastních písních, ke kterých pak v Sydney a v Brisbane přidali navíc cover od kapely Oasis, a to jejich hit ‚Wonderwall‘. Kromě tohoto překvápka pak měli pro místní fanoušky ještě jedno eso v rukávu: na pódium si totiž pozvali zpěvačku Erin Reus z australské kapely Stateside, se kterou si Pierre zazpíval ‚Jet Lag‘ jako duet.

Celý setlist z Good Things Festivalu již najdete zde:

1. I’d Do Anything
2. Jump
3. Welcome To My Life
4. Jet Lag (feat. Erin Reus)
5. Addicted
6. Boom!
7. Can’t Keep My Hands Off You
8. Summer Paradise
9. Thank You
10. Where I Belong
11. Shut Up!
12. What’s New Scooby Doo?
13. I’m Just A Kid
14. Wonderwall (Oasis cover)
15. Perfect

Ale konec řečí, pojďme se taky už na něco podívat talk, let’s watch! Níže si můžete po sobě po sobě poslechnout nejprve Pierrův cover ‚Wonderwall‘ na Good Things Festival, dále vystoupení Simple Plan s písní ‚Jet Lag‘ v doprovodu Erin Reus ze Stateside a nakonec také video rekapitulaci setu v Melbourne:

A nakonec níže si již můžete v naší galerii prohlédnout fotoalba ze všech tří vystoupení Simple Plan v rámci Good Things Festivalu – v Melbourne, v Sydney a v Brisbane: