Simple Plan odhalili název nového singlu: The Antidote!

Netrvalo dlouho a po pátečním oznámení Simple Plan o chystaném novém hudebním projektu, který vyjde již 5. listopadu, dnes kapela odhalila, že tímto projektem bude jejich zbrusu nový single – píseň s názvem „The Antidote“. Na Instagramu Chuck potvrdil, že se jedná o první píseň z jejich chystaného alba.

Kluci jsou nesmírně nadšen z toho, že mají fanouškům po letech opět co nabídnout a ani my se již nemůžeme dočkat příštího týdne! Přečtěte si níže, co kapela a také samotný Chuck o tomto novém singlu napsali:

„Trvalo to opravdu dlouho, ale konečně nastala ta chvíle, kdy vám konečně můžeme s nadšením oznámit, že 5. listopadu vychází naše nová píseň „The Antidote“ (v překladu: protijed)! Nemůžeme se dočkat, až ji uslyšíte a až se dozvíme, co na ni říkáte. Již nyní si ji můžete před-uložit v odkazu v našem biu!

Moc vám všem děkujeme za vaši trpělivost, a také za to, že nás stále podporujete. Znamená to pro nás hrozně moc a jsme neskonale vděční. Máme pro vás hromady úžasných novinek, takže se připravte! Teprve se rozjíždíme. Jdeme na to!“ 🤘⚡️🤘

– Simple Plan [na Instagramu] –
„Dnes mám v sobě opravdu hodně emocí, protože můžu konečně oznámit, že pro vás máme novou píseň!!! 🤘⚡️🤘 Jmenuje se “The Antidote“ a uslyšíte ji již 5. listopadu! Ani netušíte, jak skvělý je to pocit mít možnost toto s vámi konečně sdílet. Jsem neskonale šťastný a natěšený! Chystáme toho pro vás hrozně moc! Jdeme na to!! 👊👊👊 Můžete si již nyní před-uložit tuto píseň přes odkaz v mém biu. Děkujeme za vaši trpělivost a doufám, že se vám nová hudba bude líbit! 🙏🙏🙏

– Chuck Comeau [na Instagramu] –

Níže si můžete prohlédnout artwork k novému singlu v plné velikosti:

A nezapomeňte si níže před-uložit „The Antidote“ do vaší oblíbené streamovací knihovny – jako je Spotify nebo Apple Music – přímo v den vydání ji pak najdete ve své knihovně. Tak co, těšíte se na „The Antidote“?