Simple Plan oznámili datum vydání nové hudby: 5. listopadu!

Po letech (ano… letech) mluvení o 6. albu, které následuje po jejich posledním studiovém albu z roku 2016 (Taking One For The Team), se Simple Plan konečně odhodlali k činům a konečně jsou připraveni vyškrtnout slovo „soon“ ze svého slovníku. Dnes totiž šokovali své fanoušky na Instagramu, kde na svých profilech zveřejnili datum vydání nové hudby: „5. listopadu 2021“, a zároveň s ním odhalili také nový artwork.

Téma artworku s největší pravděpodobností odkazuje buď k názvu singlu, nebo k názvu celého alba – ať už 5. listopadu vyjde jedno nebo druhé. Na obrázku můžeme vidět vysypanou lékovku, ve které se neskrývají pilulky, ale malá srdíčka. Jak se bude nová hudba Simple Plan jmenovat? To se dozvíme již brzy.

Umělcem, který stojí za novým artworkem je merch designer Vinicius Gut z Brazílie. Sám o této spolupráci se Simple Plan řekl toto: „Mohu říci, že pracuji s jednou z nejdůležitějších kapel mého života.“

V tuto chvíli není jasné, jestli nás 5. listopadu čeká single nebo album, ale jedna věc jasná je: 6 let dlouhého čekání je konečně u konce a vy si můžete ve svých kalendářích zaznamenat datum 5. listopadu. Bude to jízda!

Nezapomeňte sledovat veškerý pokrok v tvorbě nového alba Simple Plan sledováním naší speciální sekce o 6. albu, kde najdete vše, co o této desce doposud víme!