Simple Plan se konečně vrátili do Disney Worldu: Pierre se na pódiu ukázal se svou dcerou

Ještě než přišla pandemie, měli Simple Plan velké plány pokračovat ve své každoroční tradici 4-denní koncertní rezidence v rámci série koncertů Garden Rocks ve Walt Disney Worldu ve floridském Orlandu, kde již takto vystupovali několik předešlých let. Nicméně pandemie donutila kapelu jejich vystoupení odkládat celé dva roky a teprve letos v červnu měli kluci příležitost vrátit se společně se svými rodinami do „nejšťastnějšího místa na zemi“.

Kapela zde odehrála 3 sety každý den od 3. do 6. června, takže návštěvníci měli možnost je během 4 dnů vidět hned dvanáctkrát, a to (pokud nepočítáme vstupné do zábavního parku) zcela zdarma! A právě proto, že mnozí fanoušci si chtěli Simple Plan vychutnat během jednoho dne i několikrát, každý set měl zcela odlišný setlist. Během každého z nich kapela odehrála vždy 7 písní.

Níže se můžete podívat, jak vypadaly tři setlisty ze závěrečného koncertního dne (6. června) ve Walt Disney Worldu:

Set #1:

 1. I’d Do Anything
 2. Jet Lag
 3. Boom!
 4. Congratulations
 5. Party medley (All Star / Sk8er Boi / Mr. Brightside)
 6. What’s New Scooby-Doo?
 7. Welcome To My Life

Set #2:

 1. Shut Up!
 2. Jump
 3. When I’m Gone
 4. Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)
 5. Can’t Keep My Hands Off You
 6. Crazy
 7. I’m Just A Kid

Set #3:

 1. Addicted
 2. The Worst Day Ever
 3. Astronaut
 4. Iconic
 5. Party medley (All Star / Sk8er Boi / Mr. Brightside)
 6. Where I Belong
 7. Perfect

Během doby, kterou Simple Plan minulý týden strávili ve Walt Disney World oslavilo své narozeniny hned několik lidí. Jedním z nich byl kytarista Sebastien Lefebvre, který si od svých kamarádů z kapely samozřejmě vysloužil zazpívání „Happy Birthday“, a druhou osobou byla Pierrova nejmladší dcera Soren, která zde oslavila své 9. narozeniny. Její narozeniny byly o to speciálnější, protože jí její tatínek pozval během jednoho ze setů na pódium, kde si společně zaskákali na píseň Jump. Podívejte se na tento roztomilý moment na videu níže (moc díky @lor1319):