Simple Plan se objevili jako speciální DJs na včerejší Emo Nite LA

Vzhledem k tomu, kolik muzikantů se rozhodlo učinit Los Angeles jejich novým domovem, je pokaždé, když putovní alternativní/emo hudební párty Emo Nite dorazí do LA, velká pravděpodobnost, že člověk na místě zachytí za DJskou aparaturou jednoho ze svých oblíbených umělců. A včera tomu bylo přesně tak – když Emo Nite včera opět po čase převzala vládu nad klubem Echoplex v LA, měli účastníci této párty šanci vidět hned několik speciálních hostů za DJ pultem – včetně kluků z The Maine a Simple Plan.

Ze Simple Plan to byl Chuck, který si zopakoval své DJ schopnosti na Emo Nite ze začátku letošního roku, avšak tentokrát ne sám – na pomoci si přivedl kamaráda z kapely Jeffa Stinco. Kromě nich navíc, podle reportů od fanoušků, které se této konkrétní Emo Nite včera večer zúčastnili, byl v davu také spatřen David Desrosiers jak si užívá hrané hudby, a kromě něj byly na místě také zpěvačky Demi Lovato a Halsey.

V galerii se již nyní můžete potěšit z prvního snímku z Chuckova a Jeffova včerejšího setu na Emo Nite LA a zatímco ještě čekáme na zveřenění více oficiálních fotografií z této akce, můžete se níže podívat na krátkou kompilaci tří Instagram Stories, které Simple Plan publikovali na svém oficiálním profilu a nasát z nich atmosféru, kterou se Chuckovi a Jeffovi během jejich DJ setu podařilo vytvořit: