Simple Plan se vrátili do Walt Disney Worldu, kde odehráli první koncerty roku 2019

Již po třetí rok v řadě před několika dny členové Simple Plan opět dorazili do Walt Disney Worldu ve floridském Orlandu, kde je v příštích dnech čeká vystupování v rámci festivalu Garden Rocks. Na něm kapela vystoupí hned čtyři dny po sobě a každý den při tom odehraje hned tři kratší vystoupení. Připomeňte si, jak zde kluci zahráli jak v roce 2018, tak i v roce 2017.

Už se navíc stalo tradicí, že si s sebou členové kapely rádi přivezoui své rodiny, díky čemuž se z pracovní cesty hned stane o něco zábavnější cesta s jejich nejbližšími do „Nejmagičtějšího místa na Zemi“, jak se Walt Disney Worldu přezdívá.

Včera, 17. března Simple Plan zahájili svou koncertní sérii svou vůbec první show v roce 2019, a to prvním ze tří setů, přičemž ke dvěma z nich se nám v tuto chvíli již podařilo sehnat jejich setlisty. Podobně, jako tomu bylo v minulých letech, i letos kluci setlisty během dne náležitě mění, aby měli návštěvníci možnost užít si více z jejich rozsáhlého repertoáru SP písní. Takto vypadaly dva ze tří včerejších setlistů:

1. Jet Lag
2. Addicted
3. Your Love Is A Lie
4. Grow Up
5. Crazy
6. Summer Paradise

1. Shut Up
2. Can’t Keep My Hands Off You
3. I’d Do Anything
4. Perfect World
5. Welcome to My Life
6. Perfect

Během jednoho ze setů si pak Pierre dokonce vyměnil místo s Chuckem, usedl za jeho bicí a předvedl publiku malé sólo, což zachytila také kamera a Seb se o toto video dnes ráno podělil na svém Instagramu. Podívejte se sami:

And na závěr si v naší galerii můžete zpříjemnit den pohledem na několik opravdu čerstvých fotografií ze včerejších setů SP z jejich 1. letošního dne ve Walt Disney Worldu: