Simple Plan zahráli Grow Up a mnoho dalšího na první NPNHJB show v New Yorku

Včerejší noc v New York City byla rozhodně nezapomenutelná! Tisíce fanoušků se shlukli okolo Time Square v PlayStation Theatre, aby zažili první koncert Simple Plan v rámci jejich No Pads, No Helmets… Just Balls turné k 15. výročí tohoto alba. A z reakcí na sociálních sítích můžeme usoudit, že fanoušci z koncertu odcházeli plni úžasné nostalgie, která naplňovala atmosféru celého večera.

Ještě než nastal čas pro Simple Plan, fanoušci měli příležitost vidět dvě předkapely: Patent Pending a Set It Off. Brzy poté, co Set It Off dokončili svůj set a světla pohasla, našich 5 kluků ze Simple Plan vstoupilo na pódium a zahájilo první oficiální koncert letošního roku s písní ‚I’d Do Anything‘ – první písní jejich prvního alba. Kapela poté následovala se všemi dalšími písněmi z alba NPNHJB, a to přesně v tom pořadí, v jakém se na albu objevily.

Překvapivý moment poté nastal ve chvíli, když už fanoušci očekávali jako poslední píseň alba song ‚Perfect‘. Před něj totiž Simple Plan do setlistu zařadili oblíbenou b-side ‚Grow Up‘. A nejen to – v průběhu Grow Up Chuck s mikrofonem poděkoval všem fanouškům za to, že jim umožňují i po více jak 15 letech stále pokračovat v tom, co je na světě baví nejvíce. Svůj proslov zakončil skokem do davu a crowdsurfováním, zatímco Pierre pokračoval v hrají Grow Up na bicích.

Prohlédněte si tento skvělý moment na videu níže:

Fotka vytištěného setlistu z koncertu z NYC, kterou můžete vidět nahoře, nám odhalila ještě jednu věc: vypadá to, že kapela plánuje na nadcházejících NPNHJB koncertech střídavě hrát buď Grow Up, nebo Vacation.

[Poznámka: schválně jestli se vám podaří najít jednu malou chybičku na vytištěném setlistu z NYC :)]

Po Grow Up Simple Plan zakončili NPNHJB část svého koncertu svou tradiční závěrečnou skladbou ‚Perfect‘. Ale ke konci koncertu bylo ještě daleko! Kapela se nedlouho poté na pódium opět vrátila na přídavek, který obsahoval několik nejznámějších písní z jejich dalších alb.

Prohlédněte si celý setlist večera níže (velké díky Katie, Kellie a Kristen-Anne za informace ohledně setlistu):

1. I’d Do Anything
2. The Worst Day Ever
3. You Don’t Mean Anything
4. I’m Just A Kid
5. When I’m With You
6. Meet You There
7. Addicted
8. My Alien
9. God Must Hate Me
10. I Won’t Be There
11. One Day
12. Grow Up
13. Perfect

Přídavek:
14. Shut Up!
15. Jump
16. Jet Lag
17. Your Love Is A Lie
18. Summer Paradise
19. Boom
20. Welcome To My Life

V galerii již jako vždy naleznete několik pvních fotografií z prvního NPNHJB koncertu v NYC. Další fotografie budou přidány později: