Slam Dunk Festival 2019: podívejte se na časový rozvrh jediné letní zastávky SP v Evropě!

Už jen pouhé 4 týdny zbývají do chvíle, kdy se letošní ročník britského Slam Dunk Festivalu otevře své brány tisícovkám fanoušků, kteří se již nyní nemůžou dočkat, až uvidí své oblíbené pop-punkové, rockové, metalové a další alternativní kapely a muzikanty. Letošní line-up udělal radost především zastáncům pop-punkových melodií, jelikož se na pódiích v jeden den objeví kapely jako Simple Plan, All Time Low, Neck Deep, Waterparks, New Found Glory, Plain White T’s a mnoho dalších. Pro fanoušky Simple Plan je pak tento festival o to důležitější, jelikož se jedná s největší pravděpodobností o jejich jedinou zastávku v Evropě letos v létě, jelikož kapela v současné době pilně pracuje na přípravách svého šestého studiového alba.

Celá akce se bude konat ve dvou dnech na dvou místech: nejdřív zamíří Slam Dunk do Leedsu, a to v sobotu 25. května a následně pak do Hatfieldu, v neděli 26. května. Již nyní víme, že se na alespoň jeden ze dní Slam Dunku chystá hned několik z vás – (stejně jako my!) – a proto se pojďme společně podívat na to, jak bude vypadat časový harmonogram obou dat tohoto festivalu, který organizátoři Slam Dunku nedávno odhalili:

Jak můžete vidět, Simple Plan vystoupí hned po Waterparks na pódiu Monster Stage, a to od 16:35 do 17:30, což znamená, že můžeme očekávat 55-minutový set. Line-up tohoto pódia pak bude pokračovat s kapelami Neck Deep, New Found Glory a nakonec s All Time Low.

V tuto chvíli zatím nebyly oznámeny žádné detailní informace ohledně případných autogramiád. Jakmile však budou, okamžitě vás o nich informujeme.

A ani my si samozřejmě nemůžeme Slam Dunk nechat ujít, takže určitě nezapomeňte sledovat SimplePlan.cz na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter) v den konání Slam Dunku v Hatfieldu (26. května) – budeme pro vás reportovat živě přímo z festivalu!

25kvěalldaySlam Dunk Festival - NorthLeeds, Spojené královstvíKOUPIT


26kvěalldaySlam Dunk Festival - SouthHatfield, Spojené královstvíKOUPIT