Slam Dunk Festival 2019: Simple Plan vystoupili v Leedsu a v Hatfieldu

Desítky tisíc fanoušků z celého světa se tento víkend sjelo do anglického Leedsu (v sobotu) a Hatfield (v neděli), kde je čekal letošní ročník hudebního festivalu Slam Dunk.

Line-up pro rok 2019 byl skutečně splněným snem pro mnoho fanoušků nejrůznějších žánrů – ať už to bylo kvůli NOFX, Bad Religion, Anti-Flag, Plain White T’s, Hellogoodbye, Lights, Waterparks, Neck Deep, All Time Low nebo Simple Plan, každé pódium se mohlo v kteroukoliv hodinu pyšnit tisícovkami fanoušků, kteří si zde užívali možnosti vidět své oblíbené kapely naživo a zároveň objevit mnoho nových.

Jak již víte, Slam Dunk Festival v Leedsu a v Hatfieldu byly jedinými dvěma zastávkami Simple Plan v Evropě letos v létě a kluci byli velice rádi, že se mohou vrátit zpět do Spojeného království a odehrát zde dvě skvělá vystoupení pro účastníky Slam Dunk Festivalu.

Vzhledem k tomu, že se jednalo právě o festival, set Simple Plan byl téměř o polovinu kratší, než jejich běžné headlinové sety. A jak že vypadal? Na obou datech Slam Dunku Simple Plan zahráli následující písně:

1. I’d Do Anything
2. Shut Up!
3. Jump
4. Jet Lag
5. Addicted
6. Boom
7. Summer Paradise
8. Welcome To My Life
9. I’m Just A Kid
10. Perfect

Jako se již stalo zvykem, v průběhu I’m Just A Kid si Chuck s Pierrem vyměnili místa a zatímco byl Pierre za bicími, Chuck si šel zacrowdsurfovat mezi fanoušky. Během Summer Paradise si pak mohli někteří účastníci Slam Dunku ukořistit vlastní plážové balóny Simple Plan, které SP společně s dalšími hosty na pódiu (včetně např. členů NOFX), vykopávali směrem do davu. Později tyto plážové balóny zapůsobili také na členy Plain White T’s, kteří během svého setu v Hatfieldu zavtipkovali, že by si měli také několik takových plážových balónů pořídit.

SimplePlan.cz mělo příležitost navštívit nedělní Slam Dunk v Hatfieldu, ze kterého jsme vám přinesli několik videí. Níže se můžete podívat, jak vypadalo vystoupení Simple Plan během ‚Shut Up!‘, ‚Summer Paradise‘ a ‚Welcome To My Life‘ – ale z trochu jiné perspektivy:

Samozřejmě fakt, že se kluci zúčastnili tohoto festivalu, mimo jiné také znamenal, že měli Simple Plan možnost opět se setkat se svými starými známými z různých kapel (včetně All Time Low – Jack Barakat si například nemohl SP nechat ujít a část setu sledoval vsedě ze strany pódia) a také především se svými fanoušky – kteří se s nimi setkali v průběhu autogramiád jak v Leedsu, tak i v Hatfieldu. Co se týče autogramiád, kluci měli pouze necelou hodinu na to, aby se podepsali stovkám fanoušků, kteří během chvíle vytvořili rozsáhlou frontu. Ale nebyli by to Simple Plan, kdyby se nepokusili potěšit všechny, kteří dorazili, takže poté, co měla autogramiáda oficiálně skončit a do podepisovacího stanu se již nastěhovala další kapela v pořadí, kluci z SP přesunuli svou řadu fanoušků opodál a ujistili se, že se vyfotili s každým dalším fanouškem, který se s nimi chtěl setkat. A my jim za to tleskáme!

Níže si můžete prohlédnout alba fotek z Leedsu a z Hatfieldu, ve kterých jsme dali dohromady fotografie z autogramiád (včetně několik našich vlastních z Hatfieldu :)) a také několik fotek ze zákulisí, které kluci již stihli publikovat online. Tady jsou:

Na závěr bychom chtěli moc poděkovat SP úplně za vše a také všem fanouškům, které jsme měli možnost potkat během festivalu v Hatfieldu! Užijte si své nové SP.cz placky! :)