Tajemná spolupráce mezi We The Kings a Simple Plan již brzy!

Již od prosince je nám známo, že Pierre a Chuck ze Simple Plan si ke skládání písní pro nadcházející album Simple Plan přizvali kamaráda Travise Clarka, zpěváka americké kapely We The Kings. V tuto chvíli víme konkrétně o třech skladatelských session, které mezi těmito třmi muzikanty za poslední 3 měsíce proběhly.

Z ničehonic ale dnes We The Kings na svém oficiálním Instagramu publikovali fotografii Travise, Pierra a Chucka, kterou společně s popiskem navnazují své fanoušky na něco speciálního – a to již „brzy“:

„We The Kings x Simple Plan již brzy. Copak to bude, se ptáte? Jen to nejlepší.“

– We The Kings –

Tak se nyní pojďme společně podívat na to, co by to „něco speciálního“ mohlo být!

Již víme, že toto trio se netajilo tím, že společně v posledních několika měsících napsali hned několik písní, a že toto skládání bylo určeno pro novou desku Simple Plan, nikoliv pro We The Kings. Také víme, že Simple Plan již v minulosti zmínili, že by rádi nějakou novou hudbu vydali již začátkem letošního roku a Jeffa jsme nedávno mohli na Instagramu vidět, jak si doma brnká právě zbrusu nové SP písničky. To vše by technicky vzato mohlo znamenat, že můžeme očekávat vydání nové písně Simple Plan, na které by se skladatelsky podílel právě Travis Clark z We The Kings. Ale upřímně – stálo by We The Kings za to upozorňovat na „pouhý“ skladatelský zářez svého zpěváka na Instagramu celé kapely? Na to to úplně nevypadá. Další možností by pak mohlo být, že by si Travis Clark na nové písni Simple Plan mohl například sám zazpívat a třeba by se i následně objevil v případném doprovodném klipu. Co dalšího by pak zbývalo by bylo oznámení společného turné těchto dvou kapel, které na sebe na cestách narazili v minulosti již několikrát – a nebudeme vám lhát, další takové společné turné bychom si rozhodně nechali líbit!

Ale jak napsali sami We The Kings, již brzy sami uvidíme. A za jak dlouho můžeme toto „brzy“ očekávat tentokrát? Na to si budeme muset ještě chvíli počkat! :)