Co mají Simple Plan v plánu dál? Oddech & co nejdříve nové album!

Teď, co Simple Plan odehráli poslední koncert v rámci cyklu k albu TOFTT, turné je oficiálně u konce a nadešel čas, aby se kluci opět vrátili zpátky domů ke svým rodinám a užili si zasloužený odpočinek.

Nicméně nebude to dlouho trvat a už za pouhých několik týdnů se Pierre se Chuck vrátí zpět ke skládání písní a zatímco jim tento proces většinou trvá téměř rok, jsou tu určité známky, podle kterých to vypadá, že tomu tak úplně tentokrát možná nebude! A i přesto, že chceme být trochu obezřetní, co se víry v známé „soon“ kluků z SP týče, v rozhovorech během celého letošního roku byli SP velmi konzistentní co se týče informace, že si přejí toto nové album vydat o hodně dříve, než jak byli zvyklí.

Po svém včerejším návratu domů do Kalifornie Pierre aktualizoval své Instagram Stories dalším updatem, ve kterém opět potvrdil cíl Simple Plan vydat své 6. album „v rekordním čase“. Přečtěte si níže, co přesně Pierre řekl:

‚A pak samozřejmě přijde naše na novou hudbu. Mám vzadu na zahradě své vlastní studio – takže tam budu v příštích týdnech a měsících pracovat a budeme se snažit, abychom vám novou desku přinesli v rekordním čase. Tentokrát necheme otálet příliš dlouho. Takže tak – další krok v životě: nové album!‘

– Pierre Bouvier –

V tuto chvíli to vypadá, že by skládání Chucka a Pierre mohlo započnout již na podzim (snad již v září?) a také se k nám již doneslo, že by snad fanoušci mohli očekát novou hudbu již začátkem příštího roku – ať už se bude jednat o single nebo několik nových písní. Ale tesejme to ještě do kamene – vše se ještě může velice lehce změnit.

Simple Plan mimo jiné publikovali příspěvek na Instagramu, ve kterém se sami s turné rozloučili, a kde také ujistili fanoušky, že proces tvorby nového alba bude dobře zdokumentován na jejich sociálních sítích, takže se nemusíme bát úplného ticha z jejch strany:

‚Tento týden jsme odehráli náš poslední koncert, než se opět dáme do skládání nových písní a tvorby nového alba. Od vydání TOFTT na začátku roku 2016 a dále přes naše oslavy 15 let od vydání NPNHJB, jsme procestovali svět hned dvakrát a téměř 3 roky v řadě jsme byli skoro bez přestání na turné. Bylo to úžasné dobrodružství a my bychom rádi poděkovali každému fanouškovi, který se na nás přijel podívat, a díky vám všem byly tyto koncerty tak kouzelné.

Nyní je na čase vrátit se domů, nechat se inspirovat a vrátit se zpět s novými písněmi pro vás všechny. 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co pro nás přinese další kapitola našeho života – o to víc, když v roce 2019 vstoupíme do 20. roku fungování této kapely! 🤘🏻🤘🏻🤘🏻Nemusíte mít strach – budeme vás o našem pokroku vždy informovat. Děkujeme za vaši podporu a uvidíme se již velmi brzy!‘

– Simple Plan –

Jak jste si mohli povšimnout, Simple Plan správně připomněli, že kapelu čeká příští rok jejich 20. výročí, jelikož byla oficiálně za založena v roce 1999 (tehdy ještě stále bez Davida), což může být jeden z důvodů, proč si Simple Plan chtějí s novým albem tak pospíšit. Mohli bychom očekávat turné k 20. výročí? Nebo nějakou jinou formu oslav 20 let kapely? To se teprve uvidí.

Jako první je na pořadu dne návrat Simple Plan ke skládání – a to již za několik týdnů!

Povězte nám, jakým směrem byste chtěli vidět Simple Plan se šestým albem se vypravit? Jakou hudbu byste si od nich přáli slyšet? Dejte nám vědět v komentářích!