Conversky Simple Plan zatím vítězí v aukci projektu „In Their Shoes“

Jak bylo již dříve oznámeno, v průběhu posledních několika měsíců vznikl v Austrálii charitativní projekt „In Their Shoes“, který zahájil internetové aukce, ve kterých fanoušci a sběratelé mají možnost vydražit pokreslené bílé boty značky Converse od umělců jako jsou Macklemore & Ryan Lewis, New Order, Jason Mraz, Fun, Skrillex a mnozí další. Výtěžky z aukcí půjdou buď do Národní nadace pro rakovinu prsu, nebo do jiné nadace vybrané samotným umělcem.

Jedním z umělců, kteří se do této akce zapojili jsou také Simple Plan, jejichž design se od začátku aukce (24. října) vyšplhal až na první místo ze všech aukcí projektu „In Their Shoes“ a v současné době je nejvyšší nabídka stanovená na 930 dolarů. Druhé místo zatím drží další Kanaďan – Michael Bublé – s 920 dolary a o třetí místo se dělí Bruno Mars a Tame Impala – obojí s botami zatím oceněnými na 600 dolarů.

Aukce končí přibližně za 3 dny, takže máte i vy stále ještě šanci vydražit si pár těchto jedinečných conversek – na stránku s aukcí se dostanete kliknutím zde. Dobrou zprávou je, že veškeré výtěžky z aukce bot navržených Simple Plan půjdou do Simple Plan Foundation.