Další fanoušky organizované akce s výtěžky pro SPF

Zdroj: Simple Plan Foundation & SimplePlan.com

Jak jsme již v minulosti několikrát oznámili, někteří fanoušci Simple Plan čas od času pořádají benefiční akce, jejichž výtěžek jde do nadace Simple Plan Foundation. A tady jsou další:

Wrestlingová show
Vanessa Guénette zorganizovala wrestlingovou show, která byla doplněna o mnoho dalších aktivit, konala se ve Valleyfield v srpnu 2009 a vytežila celkem 1 752 dolarů! Šek předala osobně členům Simple Plan v Metropolis v Montrealu na benefiční show Simple Plan Foundation, 24.září.

Piece the world
Michel Legault také daroval 900 dolarů, jako výsledek internetové aukce, kde byly prodávány podepsané kousky obrovské puzzle.

Tyto dva dary doplňují předchozích 1 100 dolarů vytěžených Jessicou Supple na bowlingovém večeru a 1 850 dolarů z druhé benefiční akce pořádané Valérií Thorn.

Simple Plan Foundation se dala slyšet, že upřímně děkuje všem těmto fanouškům, kteří se rozhodli osobně se zapojit do sbírky a nabádá i ostatní, aby je podpořili ve věci charitativních účelů.

Kromě toho, oficiální stránka Simple Plan zveřejnila fotografii všech členů, kteří v říjnu v Torontu zúčastnili prvního výročí akce „Cihla za cihlou“ /One Brick At A Time/ pro nadaci War Child, díky níž se prodejem náramků vytěžilo dostatek peněz na postavení dvou škol v Kongu.

Fotografie s dárci pro Simple Plan Foundation a z výročí akce One Brick At A Time naleznete v naší galerii: