Dárek od fanoušků

Několik dní před koncertem se všichni začali dohadovat, jestli dáme klukům něco na památku. Padlo několik návrhů a nakonec se přípravy dárku ujaly Lucyna* a Zuzu. Dárkem byla knížka v černých deskách, která obsahovala fotografie a dopisy od fanoušků pro Simple Plan. Holky, které se tohoto velice těžkého úkolu ujaly, to zvládly bravurně. Jedna tiskla fotky, druhá zase dopisy a spolu s mým návrhem grafiky pro titulní stránku daly dohromady tento překrásný dárek:

Po první hlavní stránce následovaly fotky 2 tvůrkyň tohoto dárku (Lucyna* a zuzu) + na druhé straně jejich dopisy. Má maličkost byla uložena na poslední stránku, spolu s mým dopisem:

Tady si můžete prohlédnout, jak vypadaly stránky s fotkami ostatních fanoušků (na druhé straně byly vždy přiloženy i dopisy – jejich fotodokumentaci nemám):

Ke konci byly ještě přiloženy 2 stránky, které se zabývaly všemi dosavadními srazy SP fanoušků:

A úplně na konci byl ještě jakýsi takový shrnující dopis klukům:

A pokud vás zajímá, jak kniha vypadala chvíli před předáním, poté, co mi byla dána do rukou, abych ji předala klukům, tady je jedna fotka:

Celý dárek byl v pořádku předám klukům, konkrétně tedy Chuckovi (protože ostatní byli jaksi zaneprázdnění). Chuckovi se kniha hrozně moc líbila a pořád opakoval:

„I love it so much!“

Na tomto místě bych chtěla poděkovat všem, bez kterých by k vytvoření tohoto dárku nikdy nedošlo, tedy hlavně Lucyně* a zuzu, jejichž tvrdé práce si velice vážím, poté všem fanouškům, díky jejichž příspěvkům se kniha mohla zaplnit. A nakonec děkuji i klukům ze SP za to, že tu pro nás vždycky byli a bez nich by tato kniha nikdy nevznikla. Díky!