Czech out the rest of us: překvapení pro kapelu

KONCERT SIMPLE PLAN V PRAZE 5. 3. 2016

Jako vždy, když Simple Plan hrají v Praze, SimplePlan.cz i tentokrát organizuje „globální akci“ neboli překvapení pro kapelu za pomoci VÁS – fanoušků! V minulosti se nám velmi osvědčily nápisy THANK YOU – nicméně je čas na změnu, takže je na čase představit nový plán! Tentokrát se zaměříme na přívlastky z textu k písni „The Rest Of Us“, která nás nejvíce vystihují!

Klikněte na obrázek pro zobrazení PDF s pokyny!

Pokud byste se chtěli stát dobrovolníkem pro tuto akci, prosím ozvěte se přes zprávy na Facebooku SimplePlan.cz, či na email.

Jde o to ukázat, že se dokážeme vzepřít označením, které pro nás společnost (nebo my sami) máme, jelikož víme, že v tom nejsme sami. Což bude naprosto jasné v momentě, kdy všichni z nás vyzdvihnou nápisy během písně „The Rest Of Us“, a všichni uvidí, kolik lidí kolem prochází tím stejným. A jaké konkrétní přívlastky můžete na svých nápisech použít? Níže přikládám jejich seznam i s českým překladem. Vyberte si, co se k vám nejvíce hodí, s čím se nejvíce ztotožňujete – či například které z těchto výrazů kdy o vás používali lidé ve vašem okolí.

Přívlastky z „The Rest Of Us“ do nápisů Volný český překlad
SOCIALLY AWKWARD Ve společnosti rozpačitý, nesebevědomý, nejistý.
GIRLS DON’T LOSE THEIR SHIT WHEN THEY LOOK AT ME Holky na mě neletí.
NOT THAT GOOD AT ANYTHING V ničem nevynikám.
DON’T HIT THE NOTES PERFECTLY WHEN I TRY TO SING Neumím zpívat. – Neumím se pořádně se při zpěvu trefit do noty. – Když zpívám, zpívám falešně.
NEVER FELT I WAS GOOD ENOUGH Nikdy jsem nebyl/a pro nic/nikoho dost dobrý/á.
CHASED Pronásledovaný/á.
CONFUSED Zmatený/á.
FREAK Šílenec, podivín, exot, blázen.
LOSER Břídil, nula.
MY TRUST FUND HOPES ARE LOOKING SAD Šance, že budu mít vlastní svěřenecký fond jsou na nule – Nepocházím z bohaté rodiny.
MESS Člověk, který nemá věci srovnané – např. v životě – je příliš roztržitý, nedokáže si nic v hlavě srovnat, je „mimo“.
PERFECTLY DYSFUNCTIONAL Perfektně nefunkční.
LOST Ztracený/á.
GEEK Mimoň, podivín, maniak do určitých věcí (např. hudby, počítačů, TV, knih atd.).
REJECT Zmetek, společností odmítnutý jedinec.
WRONG Člověk, který neustále dělá věci špatně.
HOPELESS Beznadějný (případ).

Pokud budete potřebovat nějakou inspiraci, můžete se podívat na fotografie fanoušků, kteří již své nápisy stihli vytvořit a podlit se o ně s námi v albu na Facebooku SimplePlan.cz! Zašlete nám fotku svého nápisu i vy – skrze soukromou zprávu na Facebooku nebo ji nahrajte na Instagram a označte oficiálním hashtagem #SPinPrague2016!