Jack Barakat: „Time Bomb je naší poctou Simple Plan!“

Je to jen několik dnů, co u nás v České republice na konci srpna vystoupila americká kapela All Time Low, se kterou toho Simple Plan měli v posledních několika letech do činění opravdu hodně. Poprvé se setkali na Bamboozle Roadshow, kde také vznikl nápad na budoucí spolupráci, která vyvrcholila tím, že hlavní zpěvák All Time Low, Alex Gaskarth, zazpíval na písni „Freaking Me Out“ na novém albu Simple Plan (Get Your Heart On!), a naopak píseň Time Bomb, která byla jednou z potenciálních písní pro toto album, a kterou společně napsali Pierre s Chuckem, byla z důvodu, že „nezněla jako píseň pro Simple Plan“, nabídnuta All Time Low, kteří po ní hned skočili, trochu si ji upravili, a nakonec byla vydána v rámci jejich alba „Dirty Work“.

Právě na tuto píseň se na můj popud zeptala Nikča z AllTimeLow.cz Jacka Barakata, kytaristy All Time Low, během svého rozhovoru s ním tento pátek, před koncertem v ATL Praze. Jak se Jack k Time Bomb a spolupráci se Simple Plan vyjádřil, si můžete přečíst zde (nebo se přímo podívejte na video přibližně od času 2:50):

ATL.cz: Víme, že jste přátelé se Simple Plan a Time Bomb byla původně jejich písní. Jak moc jste ji změnili?

Jack: Jo, rozhodně jsme ji změnili, protože jsme z ní chtěli udělat píseň All Time Low. Ale zároveň to vlastně byla taková naše pocta kapele, na které jsme vyrůstali a to, že jsme s nimi měli příležitost spolupracovat bylo vážně úžasné.