Jeff pro Evropu 2: „SimplePlan.cz vlastně ví o téhle kapele víc, než já!“

Minulý pátek největší česká komerční rádiová stanice – Evropa 2 – odvysílala svůj nový rozhovor s Jeffem Stinco ze Simple Plan. V tomto rozhovoru Jeff pohovořil o současném NPNHJB turné po USA, svém vkusu co se filmů týče, a pak hlavně o nadcházejícím výletě Simple Plan do Evropy, kde je kromě NPNHJB turné čeká také několik festivalů, včetně Aerodrome Festivalu v České republice.

A během svého proslovu o České republice Jeff mimoděk zmínil i to, jak jsou stránky SimplePlan.cz jedním z hlavních důvodů proč mají Simple Plan v této zemi jednu z největších fanouškovských základen v Evropě, a jak on sám rád tyto stránky navštěvuje, aby se dozvěděl víc o svém vlastním časovém rozvrhu.

Níže si můžete přečíst český překlad transkriptu z části ohledně SimplePlan.cz a zde si již můžete poslechnout celý rozhovor pro Evropu 2. Ještě jednou, díky, Jeffe! :)

„(…) A pak zamíříme do Evropy. A obzvlášť v České republice, víš, tam máme… je tam pro naší návštěvu hodně důvodů… máme v České republice šílenou fanouškovskou základnu. Pokaždé jsme tam měli neskutečné koncerty, snad dokonce ty největší v celé Evropě a myslím si, že to má rozhodně něco společného s tím, že tam máme stránky.. fanouškovské stránky v České republice, které toho vlastně o této kapele ví mnohem víc, než já sám! Vlastně tam často chodím i proto, abych dopředu zjistil svůj vlastní časový plán.“

[Moderátor: Je to trošku děsivé, že?]

*(směje se)* „Trošku. Já vážně nechápu, jak to dělá. Vážně ne.“

– Jeff Stinco –