„Nové album bude fenomenální!“ – Pierre se rozpovídal o skládacím procesu & žádá fanoušky o jejich názor

Simple Plan v současné chvíli věnují většinu svého času skládáním písní pro jejich nadcházející šesté album – a vypadá to, že výsledky tohoto skládání jsou opravdu velmi slibné – abychom použili Pierrova vlastní slova: fenomenální!

Během své dnešní cesty autem k Chuckovi domů, kde se oba dnes oddají další skladatelské session, se zpěvák Simple Plan Pierre Bouvier rozhodl natočit sérii Instagram Stories, ve kterých vyjádřil nesmírné nadšení ze svého a Chuckova pokroku co se nových písní týče.

Ale to nebylo vše! Pierre také využil této příležitosti k tomu, aby se zeptal přímo VÁS – fanoušků, na to, jaký styl písní Simple Plan preferujete vy a který byste nejraději viděli na další desce.

Co přesně Pierre řekl ve svých stories, si můžete přečíst níže (všechny jeho stories jsou pak ke zpětnému shlédnutí dostupné na videu níže) a určitě nezapomeňte Pierrovi napsat zprávu na jeho Instagram s vaším vlastním názorem. Jak můžete vidět, my už jsme tak učinili:

„Čau, jak je Insta-přátelé!

Jsem právě na cestě do Chuckova domu, kde budeme pracovat na dalších písních. Ale chtěl jsem vás trochu updatovat ohledně všeho, co se právě děje: všechno jde naprosto parádně – nová deska bude fenomenální! Fe-no-me-nál-ní!

Zrovna jsem dokončil několik demo verzí během posledních několika dnů… a fakt jsem z nich hrozně nadšenej! Je tam asi 4 nebo 5 písní, které jsou možná těmi nejlepšími, jaké jsme kdy složili. Fanoškům se budou líbit, lidem, co nás neznají, se budou líbit, nemluvňatům, prarodičům, lidem všech ras z celého světa se tohle album bude líbit, to vám povídám. Je vážně výborná. Takže, potřebujeme ještě několik songů, takže do toho dneska jdeme s Chuckem naplno. Yeah, baby!

Ale zároveň jsem velice zvědaví na to, co si přejete vy, fanoušci: Co přesně od této desky očekáváte? A abych byl trochu konkrétnější: myslím tím, preferujete spíše rychlé, punkové záležitosti – jako Thank You nebo Time To Say Goodbye, nebo jako Farewell? Nebo se vám líbí spíše středně rychlé věci jako Welcome To My Life, I’m Just A Kid, neb třeba Jet Lag? Nebo jsou vaší doménou spíš pomalejší, více emocionální písně jako Perfect nebo This Song Saved My Life nebo třeba Save You.. Které jsou vaše nejoblíbenější? Nebo ne, které jsou vaše nejoblíbenější, ale spíš jaký styl písní vás oslovuje nejvíce, když tvoříme naše alba, protože, jak dobře víte, naše alba obsahují mnoho různých stylů. Jo… anebo třeba preferujete trochu modernější přístup k pop-punku, jakým byl třeba Boom, nebo třeba víc popové věci jako Summer Paradise? Řekněte mi, co se vám líbí! Napište mi do zpráv! Chci to slyšet.

Jo, a je tu ještě jeden styl, na který mě upozornila moje kamarádka Dominika: jako třeba I Refuse, takové ty temnější věci. Jako Me Against The World, I Refuse a Last One Standing. Líbí se vám tyto více? Nebo se vám líbí všechno?“

– Pierre Bouvier –