Nové album SP vyjde ještě letos – to a další věci prozradil Pierre poslední den ve Walt Disney Worldu

Krátký čtyřdenní pobyt Simple Plan ve Walt Disney Worldu, kde měli kluci příležitost vystoupit hned dvanáctkrát, je oficiálně u konce. Kluci si tuto zkušenost opět nesmírně užili a podle informací, které se k nám dostaly díky SPB od fanoušků, kteří se těchto koncertů přímo zúčastnili, Simple Plan se podle všeho plánují do Walt Disney Worldu v rámci místní koncertní série Garden Rocks vrátit i příští rok. Tak si to poznačte do svých kalendářů, milovníci Disney & Simple Plan!

A to není vše! Podle stejných zdrojů, Pierre na pódiu také publiku oznámil, že kapela v současné chvíli pracuje na svém šestém albu, a zatímco ještě stále nemají potvrzené žádné oficiální datum vydání, prohlásil, že nová deska Simple Plan určitě vyjde ještě letos. Máme se tedy skutečně na co těšit, že?

A jelikož by bylo příliš složité procházet všech 12 koncertů SP v Disney, rozhodla jsem se vám prohlížení fotografií z této čtyřdenní akce usnadnit a všechny fotky najdete v naší galerii rovnou v jednou albu. Podívat se na ně můžete zde: