Nový video materiál z Austrálie pro Loser Of The Year

Už pár měsíců víme, že když byli letos na podzim kluci v Austrálii, všechny koncerty zde byly filmovány režisérem Markem Staubachem a pomocnými kameramany, ze kterých mělo vzejít nějaké neznámé video. Pravděpodobně se v průběhu koncertů natáčelo více než jedna píseň, ale nyní tu máme další ze záběrů právě z koncertů z Austrálie, a tentokrát pouze na píseň Loser Of The Year.

I přesto, že spousta online hudebních stránek tvrdí, že se jedná o nový videoklip Simple Plan, není tomu tak. Chuck nám na Twitteru potvrdil následující: „Nejedná se o nový single, ani o „oficiální“ videoklip. Ani netuším, kde se vůbec vzalo. Ale kdokoliv ho vytvořil je neuvěřitelně talentovaný a chci mu poděkovat za to, že to vše dal dohromady.“

Když už jsme u Austrálie, tam se podle nejnovějších informací právě v rádiích hodně daří písni Summer Paradise, která ani kapelou ještě jako oficiální single stanovena nebyla. Nicméně zde jsou slibované nové záběry z koncertů v Austrálii na píseň Loser Of The Year (velmi děkuji SPB.com):

Update:

Podle nových informací bylo toto video natočeno společností Epik Films a produkováno Peterem Johnem:

Jaký single byste si vy přáli jako další?