Pierre, Seb a Chady zparodovali populární japonský skeč na prvních koncertech v Japonsku

Simple Plan jsou konečně zase zpátky na turné a tentokrát je No Pads turné k 15. výročí první desky zavedlo do Japonska. A my jsme se ani nenadáli, a kluci už jsou v polovině tohoto čtyř-koncertního mini turné!

Kapela odstartovala koncerty v Japonsku včera ve městě Nagoya a dnes pokračovala v hlavním městě Tokiu. Oba koncerty byly plné místních fanoušků, kteří již měsíce netrpělivě vyčkávali, až i k nim Simple Plan toto speciální turné přivezou.

A nebyli by to Simple Plan, kdyby pro své fanoušky neměli několik es v rukávu. Fanoušek Mikko nám napsal, že někdy uprostřed setu SP z ničeho nic najednou Pierre, Seb a Chady vystoupili se svou vlastní verzí velmi populárního japonského komediálního skeče komičky Blouson Chiemi. V původní scénce je postava uprostřed – v našem případě ztvárněná Pierrem – úspěšnou ženou-kariéristkou, která ale dokáže velmi dobře propojit svůj pracovní a milostný život. Ve skeči ji doprovází dva muži, kteří se nakonec svlečou ze svých košil (tyto muže ztvárnili Chady se Sebem). Na původní japonský skeč si pro srovnání podívejte zde a níže vás už čeká krátká ukázka toho, jak Pierre, Seb a Chady tuto scénku představili tokijskému davu:

A pokud by vás zajímal setlist těchto prvních japonských koncertů, tady je:

1. I’d Do Anything
2. The Worst Day Ever
3. You Don’t Mean Anything
4. I’m Just A Kid
5. When I’m With You
6. Meet You There
7. Addicted
8. My Alien
9. God Must Hate Me
10. I Won’t Be There
11. One Day
12. Grow Up
13. Perfect

Přídavek:
14. Shut Up!
15. Jump
16. Boom
17. Jet Lag
18. Summer Paradise
19. Crazy
20. Welcome To My Life

A nakonec, v galerii se již můžete těšit na první profesionální snímky jak ze včerejšího koncertu Nagoyi, tak i z dnešního koncertu v Tokiu: